Kultowa gwiezdna flota w Porcie Rumia

Port Rumia przygotował nie lada atrakcję dla miłośników najpopularniejszej gwiezdnej sagi! Od 6 lipca będzie można obejrzeć wyjątkowe modele inspirowane kultowymi pojazdami kosmicznymi, a także modele postaci i kosmicznych lokalizacji. Kolekcja obejmująca 24 modele w różnej skali będzie dostępna dla gości galerii handlowej przez trzy tygodnie. Wstęp wolny!

Filmy prezentujące międzygalaktyczną walkę dobra ze złem w kosmosie od dziesięcioleci biją rekordy popularności w kinach na całym świecie, a grono fanów kosmicznego uniwersum obejmuje kilka pokoleń. Port Rumia Centrum Handlowe Auchan przygotował dla nich wyjątkową niespodziankę. Od 6 do 26 lipca w pasażu galerii handlowej będzie można obejrzeć wystawę niezwykłych modeli inspirowanych światem gwiezdnej sagi, co będzie doskonałą okazją do przypomnienia sobie historii ulubionych bohaterów i podziwiania fantastycznych pojazdów.

Wśród 24 zaprezentowanych na wystawie modeli będzie można podziwiać najbardziej kultowe statki oraz pojazdy tak dobrze znane wszystkim fanom gwiezdnego uniwersum. Nie zabraknie również figur ulubionych postaci z jasnej i ciemnej strony mocy, a nawet odwzorowania najpopularniejszych lokalizacji i zabudowań w skali.

Wszystkie modele, które będzie można podziwiać w Porcie Rumia, zostały wykonane w skali przez polskich miłośników gwiezdnej sagi. Rozpiętość niektórych z nich sięga aż 4 metry. Wykonanie pojedynczych modeli z tej ogromnej kolekcji, zajęło twórcom wiele miesięcy, a nawet lat. Prezentowane eksponaty w najdrobniejszych detalach odzwierciedlają filmowe pierwowzory i bohaterów.

Wystawa pt. „Gwiezdna flota” odbędzie się od 6 do 26 lipca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Eksponaty będzie można oglądać w godzinach pracy galerii handlowej od godz. 9:00 do 21:00. Wstęp wolny.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *