I Konferencja Moja Strefa LIFE – patronowane

12 października w Gdyni odbyła się I Konferencja Moja Strefa LIFE skierowana głównie do Kobiet szukających równowagi i normalności w życiu. Kobiet, które szukają rozwiązań, chcą zmienić nawyki i nauczyć się skutecznej organizacji w różnych strefach.

Organizatorzy wraz prelegentami opowiadali o odpuszczaniu, spokoju i szacunku do samej siebie. Podpowiadali jak odrzucić skrajności, pozbyć się kompleksów i z dumą promowali NORMALNOŚĆ, tak ostatnio zapomnianą w dążeniu do bycia najlepszym we wszystkim. Podczas bardzo ciekawych i wartościowych prezentacji Panie dowiedziały się jak zrozumieć etykiety na produktach spożywczych. Dlaczego warto się pozbyć wyrzutów sumienia podczas jedzenia czekoladowego tortu i jak małymi krokami zadbać o zdrowie ćwicząc. Spotkanie zwieńczone zostało pokazem naturalnych kosmetyków oraz opowieścią o odpuszczaniu sobie i spełnianiu własnych marzeń.

Organizatorzy wydarzenia:
Ilona Klein-Tragier – właścicielka marki Way of Taste i Akademii kulinarnej Way of Taste (www.wayoftaste.com, www.facebook.com/wayoftaste/ )
Agnieszka Łukomska – właścicielka kawiarni rodzinnej Ciuciubabka Cafe
(www.facebook.com/CiuciubabkaCafe/)
Robert Tragier – właściciel firmy KT Partnerzy
(www.kt-partnerzy.pl, www.facebook.com/ktpartnerzy/)

„Zależy nam na promowaniu normalności, nauce równowagi i umiejętności dążenia do celu, dlatego idea konferencji powoli będzie rozpowszechniana również online, a samo wydarzenie w Gdyni będzie cykliczne. Już teraz planujemy II edycję konferencji pod koniec marca 2018, na którą gorąco zapraszamy wszystkie Panie. Pragniemy docierać do coraz większej grupy kobiet i zarażać naszym optymizmem.” – Ilona Klein-Tragier, organizatorka i pomysłodawczyni konferencji.

Fot. Mika Szymkowiak Fotografia

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *