Konferencja Kobiety w Biznesie

Konferencja Kobiety w Biznesie 2024

Czy jesteś młodą kobietą, która aspiruje do kariery w biznesie? Czy marzysz o zajęciu wysokiego stanowiska w korporacji lub zostaniu CEO własnej firmy? Koniecznie powinnaś wziąć udział w konferencji Kobiety w Biznesie!

IX edycja tego projektu, organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Konsultingu przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, rozpocznie się już 6 kwietnia 2024 roku w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Celem głównym wydarzenia jest przekazanie uczestnikom wartościowych treści merytorycznych i praktycznych, inspiracja do działania oraz zwiększenie świadomości na temat różnorodnych ścieżek rozwoju zawodowego. Nasza misja polega na stworzeniu młodym kobietom przestrzeni do rozwoju i uświadomienia im, że sukces jest w zasięgu ich ręki! Jednak konferencja nie jest dedykowana wyłącznie młodym kobietom. Zapraszamy do udziału wszystkich ambitnych studentów, którzy stawiają pierwsze kroki na rynku pracy, oraz doświadczone zawodowo osoby poszukujące inspiracji i możliwości networkingowych.

Konferencja otwierająca projekt, która odbędzie się 6 kwietnia, składać się będzie z czterech paneli dyskusyjnych, poświęconych kobietom osiągającym sukces w prowadzeniu własnej działalności oraz zajmującym wysokie stanowiska w międzynarodowych korporacjach. Tematyka konferencji obejmie różnorodne aspekty związane z sytuacją kobiet na rynku pracy. Prelegentki podzielą się z uczestnikami wartościowymi wskazówkami, dotyczącymi nawigowania ścieżką kariery oraz wywierania wpływu jako businesswoman. Nie zabraknie również dyskusji na temat inspirujących porażek i roli mentorstwa w rozwoju zawodowym.

  • Panel 1: Rozwój Zawodowy 2.0: Narzędzia i Strategie rozwoju Kariery w Korporacji
  • Panel 2: Przedsiębiorczość w Kobiecym Wydaniu: Inspirujące Historie Sukcesu
  • Panel 3: Wywieranie wpływu jako businesswoman: Liderki kreujące zmiany
  • Panel 4: Startupowe Wyzwania: Finansowanie, Nisze Rynkowe i Lekcje z Porażek

Oprócz wartościowej części merytorycznej, konferencja zapewni także możliwość nawiązania kontaktów z pozostałymi 180 ambitnymi uczestnikami zainteresowanymi biznesem, prelegentkami oraz przedstawicielami firm partnerskich i fundacji wspierających kobiety.

W poprzednich edycjach wzięły udział takie osobistości jak dr Irena Eris, Agnieszka Kulas (Partner w Boston Consulting Group) oraz Dorota Hryniewiecka-Firlej (Prezes Zarządu Pfizer Polska). To doskonała okazja, by czerpać inspirację niezależnie od planowanej ścieżki zawodowej!

Pozostałe elementy projektu „Kobiety w Biznesie” to cykl warsztatów oraz program mentoringowy. Warsztaty, prowadzone przez firmy partnerskie, stanowią idealną okazję do rozwoju umiejętności i poznania możliwości oferowanych przez światowe korporacje. Program mentoringowy natomiast to wyjątkowa szansa dla wybranych uczestniczek na indywidualne wsparcie w nawigowaniu po ścieżce kariery. Podczas spotkań z mentorką uczestniczki będą rozwijać swoje kompetencje, omawiać potencjalne ścieżki rozwoju oraz precyzować cele zawodowe na przyszłość.

Zapisy przez stronę https://sknkonsultingu.pl/wydarzenia/ będą otwarte do 1.04 lub do wyczerpania miejsc! Zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych projektu (@Kobiety w Biznesie) na Facebooku, Instagramie i Linkedinie oraz do dołączenia do wydarzenia na Facebooku. To tam będą pojawiać się dokładne informacje o KwB, w tym o tegorocznych prelegentkach oraz zapisach na pozostałe moduły.

Serdecznie zapraszamy do udziału, to idealny sposób na wkroczenie w świat biznesu!

5/5 - (2 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *