Konferencja „ECO-KOBIETA”

Wyjątkowa konferencja “ECO-KOBIETA W zgodzie z ciałem i duszą”, której byliśmy partnerem już za nami. Małgorzata Penkala, pomysłodawczyni i organizatorka konferencji cyklu ECO-KOBIETA, której I edycja odbyła się 1 października, kolejny raz udowodniła, że jest organizatorką doskonałą.

Każdy szczegół konferencji, od miejsca w klimatycznym Centrum Aktywizacji Społecznej Grzybowska 4, poprzez zaproszonych gości i partnerów, po catering przygotowany przez SpokoBOX, podkreślał spójność z tematem. Małgorzata zaprosiła do udziału wyjątkowe i doskonałe prelegentki, które na co dzień wspierają rozwój kobiet: Patrycja Załug poprowadziła warsztat „Prawdziwa Ty”; pełna energii Renata Wrona pokazała kobietom jak mogą odnaleźć „Drogę do szczęścia”; Karo Akabal podpowiedziała „Jak żyć namiętnie i seksownie”, Anna Szczypek podjęła próbę odpowiedzi na pytanie „Jedzenie – wróg kobiety czy przyjaciel?”, a Celestyna D. Osiak pokazała, że „Spełnienie kryje się w sercu”.

Całość dopięła Anna Dąbrowska wspólną medytacją „Jak wsłuchać się w ciało”. Konferencję poprowadziła Marta Ossolińska. Było ekologicznie, energetycznie, ciepło i kobieco. Kim jest ECO-KOBIETA? Organizatorka i prelegentki odpowiadają zgodnie: Eco-kobieta ma głęboko rozwinięta intuicję i wrażliwość. Zarówno na siebie samą, na innych ludzi i na naszych mniejszych braci – rośliny, zwierzęta. Tworzy w zgodzie z uniwersalnymi wartościami – w prawdzie, miłości, szacunku i radości. Podąża za sobą i swoimi marzeniami w odwadze i zaufaniu do siebie. Czerpie moc ze środka, opierając się na tym, co każdy człowiek niesie w sobie od zarania wieków – głębokiej, niezmąconej mądrości. Stara się być autentyczna w przekazywaniu swoich emocji i uczuć.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *