Koncert Grzegorza Hyżego | Świętujemy otwarcie! 06.06

Stało się! Po 1156 dniach od rozpoczęcia budowy, 26 maja, otworzyliśmy dla Was Forum Gdańsk – nową przestrzeń w samym centrum Gdańska. W pierwszy weekend odwiedziło nas ok. 180 tys. gości! Pora na wspólne świętowanie!

Już 6 czerwca o 21.00 w Forum Gdańsk na specjalnym koncercie wystąpi dla Was Grzegorz Hyży – zdobywca Podwójnej Platynowej Płyty. Jego ostatni album “Momenty” zaliczył także nominację do Fryderyka 2018 w kategorii „Najlepsza płyta POP“! Single z debiutanckiego albumu Grzegorza Hyżego – „Z całych sił“ z 2014 roku – . podbiły serca słuchaczy i okazały się wielkimi przebojami – teledyski do nich na YouTube obejrzało przeszło 30 milionów widzów. „Momenty“, wydane w 2017 roku otworzyły nowy etap w twórczości Hyżego – etap jeszcze większej świadomości własnego stylu i artystycznej ambicji sięgania po więcej. Utwór „O Pani“ stał się najczęściej graną polską piosenką w polskich rozgłośniach radiowych w 2017 roku. W środę, 6 czerwca, Grzegorz zaserwuje Wam porcję swojej artystycznej energii!

Po koncercie odbędzie się wyjątkowa ceremonia. Pewnie mieliście już okazję dostrzec dumnego lwa, który majestatycznie spogląda z naszej fasady. To dzieło jednego z największych rodzimych talentów rzeźbiarskich młodego pokolenia – Tomasza Górnickiego. Podczas wydarzenia odbędzie się symboliczne przekazanie go wraz z całym Forum – Wam mieszkańcom. Uroczystość odbędzie się z udziałem przedstawicieli Miasta Gdańsk. A do tego – zaplanowaliśmy jeszcze kilka atrakcji, o których będziemy informować Was tutaj – na wydarzeniu – https://www.facebook.com/events/1675894995853157/?active_tab=about 

Do zobaczenia w Forum!

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *