Kobieca MOC – Premiera Książki Agnieszki Przybysz

Jak mieć życie, które pokochasz. Aktywuj 10 Mocy w Tobie – Nowość 2018r.

Do: Kobiet z Pasją, które chcą uwolnić swoją Kobiecą Moc i sięgnąć po życie, które pokochasz.

To, co dzieje się na naszej planecie, ma to wpływ bezpośrednio na Ciebie. Zmiany te zwiastują wejście w nowy etap świadomości i triumf żeńskiej energii. Otwarcie wspaniałych możliwości dla KOBIET. ZMIANY są nieuniknione.
Decyzje, jakie teraz podejmiesz w różnych dziedzinach życia, będą miały odzwierciedlenie w kolejnych latach … to czas ważnych decyzji.
A spokój umysłu, fizyczny pokój na ziemi, bezwarunkowa miłość, harmonia w relacji z pieniędzmi to motywy przewodnie tych zmian.
Zmierzamy w kierunku współpracy i zrozumienia, a także harmonii żeńskiego i męskiego aspektu, zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.
Męski sposób zdobywania, działania i osiągania celów poprzez rywalizację przestał działać tak skutecznie jak do tej pory. Żeńska energia uległa przebudzeniu – rodzi się teraz, a wraz z nią pojawiają się nieskończone możliwości dla kobiet. Coraz więcej kobiet staje się liderkami, sięga i sięgnie po własny biznes z pasją lub po znaczące role w życiu zawodowym i społecznym.
To idealny czas, by mogły pracować tak, jak chcą, mieć czas dla rodziny i bliskich, być w harmonii, pełniąc różne role, i honorować swoją nieskończoną kreatywność, podążać za pasjami, przy tym pracując, jak chcą, czy to w wielkim biznesie, czy z domu – jak zechcą, kiedy zechcą.
To niepowtarzalny moment w historii ludzkości i naszej planety.
To moment, którego nie możesz przegapić.

Żeńska energia niesie potrzebę wolności, budowania znakomitych relacji i radosnej materializacji kobiecych pragnień, opartej na zaufaniu – zasilanej energią o wysokich wibracjach. To czas globalnej i indywidualnej transformacji dla wszystkich, przygotowań na nowy etap w dziejach ludzkości – rodzi się nowy świat, a tym samym kończy się świat, jaki do tej pory znały kobiety – stereotypy pani domu i męża zarabiającego na rodzinę… Gdzie panowały ego, dominacja
mężczyzn i typowo męski sposób zarządzania.
To dla niektórych ludzi prawdziwy koniec świata i początek nowego porządku, w którym kobiety odegrają znaczącą rolę – dlatego wielu mężczyzn teraz przechodzi trudny okres – bo muszą w sobie odkryć i aktywować żeński pierwiastek – stąd wielkie wyzwania dla mężczyzn w korporacjach, biznesie i relacjach (wiele relacji i związków się kończy, by zrobić miejsce na nowe). Stare modele działania i zdobywania, zwycięstw poprzez rywalizację przestały tak dobrze działać… to wszyscy obserwujemy. Czas na ZMIANY. Czas na autentyczną TRANSFORMACJĘ.

„Jedyną pewną rzeczą jest ZMIANA”.

Nadchodzi nowy model działania opartego o współpracę i Twoją UNIKALNOŚĆ.
Dla wielu kobiet przebudzona energia jest wyzwaniem, by zintegrowały ją z męskim aspektem – odpowiedzialnym za działanie. To jest wręcz konieczne, by podjęły z odwagą działania, sięgnęły po swoje pasje, wykorzystując swą wewnętrzną moc, zaczęły je realizować.

Kobieca moc znalazła wiele naśladowczyń, nadszedł czas by sięgnąć do źródła, po oryginał, który stał się inspiracją dla wielu innych kobiet. Dziś weź w swoje dłonie Kobiecą Moc, by odzyskać moc albo ją aktywować/wzmocnić jeszcze mocniej.
To wszystko jest w zasięgu Twojej ręki teraz.
Intencją autorki jest podnoszenie świadomości obfitości wśród kobiet.

Poręczny format i jasny układ poszczególnych rozdziałów sprawia, że łatwo z niej skorzystasz w każdej chwili, gdy tego zechcesz. I z chęcią podzielisz się z koleżanką, bo mocne kobiety nie są pozbawione pięknej kobiecości.

5/5 - (2 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *