Kobieca Marka Roku

Czas na kobiecą rewolucję! Trwa I edycja ogólnopolskiego projektu Kobieca Marka Roku- Klasa i Styl, w którym nagradzane i promowane są najwyższej jakości produkty, a także najlepsze usługi i wyjątkowe rozwiązania stworzone specjalnie z myślą o kobietach.

Projekt skierowany jest do firm, których propozycje są nieodzownym elementem kobiecego świata – wysokiej jakości, bezkonkurencyjne i jedyne w swoim rodzaju. Laureaci projektu otrzymują tytuł Kobieca Marka Roku/ Woman Star oraz szeroką kampanię promocyjną dla nagrodzonej marki.

Kobieca Marka Roku stanowi wskazówkę dla kobiet sukcesu na miarę XXI wieku – nowoczesnych, pełnych pasji, bezkompromisowych, szukających wyzwań i niebanalnych rozwiązań.

Tytuł Kobieca Marka Roku jest przyznawana w kategoriach: Uroda i Pielęgnacja, Multimedia, Moda, Zdrowie, Gadżet, Dodatki i Akcesoria, Hobby, Dom, Motoryzacja i Elektronika oraz kategoriach specjalnych: Kobieca Marka Roku/ Debiut oraz Kobieca Marka Roku/ Odkrycie. Liczba miejsc zgłoszeniowych w każdej kategorii jest ograniczona, zgłoszenia przyjmowane są na bieżąco do wyczerpania limitu.

Kapitułę projektu tworzą jego Ambasadorki -znane i lubiane, ikony stylu, przedstawicielki show-biznesu i mediów: supermodelka Kamila Szczawińska, prezenterka Paulina Sykut-Jeżyna oraz trenerka kulinarna Daria Ładocha.

Udział w projekcie niesie za sobą szereg korzyści wizerunkowych dla firmy oraz wymiernych działań promocyjnych i reklamowych dla Laureata. Certyfikat potwierdzający najwyższą jakość oferowanych produktów i usług, ogólnopolska promocja marki i dotarcie do bardzo atrakcyjnej grupy docelowej to tylko niektóre z powodów, dla których warto wziąć udział w projekcie.

Uroczysta Gala Finałowa I edycji projektu i prezentacja jego Laureatów- zdobywców tytułu Kobieca Marka Roku oraz nagród Woman Star dla najlepszych usług i produktów dedykowanych kobietom odbędzie się w listopadzie 2017 w Warszawie.

Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania limitu miejsc pod adresem kobiecamarka@kobiecamarkaroku.pl

Strona projektu: www.kobiecamarkaroku.pl oraz www.facebook.com/KobiecaMarkaRoku/

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *