Kino Kobiet w Kinie Helios (Centrum Riviera) | 17.10.2018

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej.
17 października 2018 – zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film „7 uczuć” w reż. Marka Koterskiego.
Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.
Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.
MOTYW WIECZORU:
Na październikowe seanse Kina Kobiet zapraszamy z jesiennymi, leśnymi i parkowymi atrybutami. Czyli: bukietami z suszonych liści, naręczami jarzębiny, kieszeniami pełnymi żołędzi i kasztanów. Może – w myśl piosenki – na widowni znajdzie się też pani z liściem na głowie? Kto wie!
ATRAKCJA WIECZORU:
Na scenie październikowego Kina Kobiet warsztaty „RUCH a siła życia”, które poprowadzi Pan Paweł Dylewski z gdyńskiego STUDIA MOVE.
NIE ZAPOMNIJCIE RÓŻÓWEJ WSTĄZECZKI! Ponieważ październik to Miesiąc Świadomości Raka Piersi, dlatego do udziału w Kinie Kobiet zaprosiliśmy firmę CHRISTELLE, która wspiera kampanię Dotykam=Wygrywam promującą edukację w zakresie samobadania, jak i noszenia właściwego rozmiaru biustonosza.
W ramach wydarzenia przedstawicielki Christelle do specjalnego kosza zbierać będą stare, niepotrzebne staniki do re(CYC)lingu. W ramach kampanii będzie można pozbyć się źle dopasowanych biustonoszy, które zalegają w naszych szafach. Całkowity zysk z zutylizowanych biustonoszy zostanie przekazany na wsparcie działań stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch Społeczny na rzecz walki z rakiem piersi.
Każdy oddany stanik wymieniany będzie na KUPON O WARTOŚCI 20zł przeznaczony na zakup nowego, dobrze dopasowanego biustonosza z oferty marek Panache galerii Christelle.

Przed seansem zapraszamy do korzystania z porad i usług naszych Partnerów. Od godz. 18.00 w holu kina czekają na Panie:
Studio Move – pomiar parametrów ciała przeprowadzi konsultantka ds odżywiania oraz zaproponuje odpowiedni program aktywności z oferty studia
THE BODY SHOP – przy ich stoisku będzie można przetestować naturalne produkty z najnowszej kolekcji kosmetyków.
FARMASI – zapoznają Panie z nową marka luksusowych kosmetyków, a przy stoisku będzie można wypróbować ich flagowe produkty.
BeYOUtifful – zadbają o kondycję waszej skóry i doradzą najlepsze zabiegi.
Studio Figura Gdynia Orłowo – to wyjątkowo miejsce dla kobiet. Specjalistki ze studia zaprezentują szeroką ofertę.
Natur House – porady eksperta z zakresy dietetyki, bezpłatna analiza składu ciała i całe mnóstwo motywacji, której potrzebujecie walcząc o piękną sylwetkę. Wszystko znajdziecie przy tym stoisku.
DEKER Patissier & Chocolatier – przy ich stoisku na nasze Panie czeka słodka uczta – specjały najlepszej trójmiejskiej cukierni.
Avon i Oriflame – zaprezentują aktualną ofertę swoich katalogów, a w nich mnóstwo specjalnych promocji dla naszych uczestniczek
MobiLaser – przedstawi Paniom ofertę zabiegów innowacyjnym laserem diodowym.
Od godz. 18:30 już na sali kinowej konkursy o nagrody ufundowane przez partnerów wydarzenia.

Dziewczyny, widzimy się 17 października!
Kupony Specjalne realizowane są po uiszczeniu opłaty za Voucher Kina Kobiet. Więcej szczegółów w kasie kina oraz pod numerem rezerwacji telefonicznej.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *