Kilka pomysłów na prezent dla nowożeńców

idealny prezent na ślub - zobacz co można kupić nowożeńcom

Co kupić młodej parze z okazji ślubu? Wszystko zależy od tego, jaki mamy budżet, a także jakie relacje łączą nas z przyszłymi nowożeńcami. Wiele osób decyduje się na wręczenie z okazji ślubu koperty z gotówką, jednak nie jest to konieczność – można również zdecydować się na ciekawy, oryginalny prezent, który będzie wyjątkową pamiątką.

Coś do codziennego użytku

Jeśli chcesz, aby prezent był nie tylko pamiątką, ale również rzeczą praktyczną i przydatną, warto podarować młodej parze coś, z czego będzie korzystała na co dzień. Dobrym pomysłem będą zestawy filiżanek i kubków z oryginalnymi napisami, dedykacjami czy z nadrukowanymi imionami oraz datą ślubu. Takie personalizowane prezenty są jedyne w swoim rodzaju, a młoda para może mieć pewność, że zostały przygotowane specjalnie dla niej. Równie dobrze sprawdzą się ręczniki z nadrukami, a także niewielki sprzęt AGD. Najlepiej oryginalny, designerski i dobrej jakości – będzie nie tylko efektownie wyglądał, ale również służył przez wiele lat.

Pamiątkowe zdjęcia i albumy

Dobrym pomysłem na ślubny upominek może być elegancka ramka lub album na zdjęcia, a także gotowy obraz, który przedstawia młodą parę. To pamiątki, które będą widoczne, a każdy rzut oka na zdjęcie przypomni nowożeńcom ich wyjątkowy dzień. Warto pamiętać, by podarunek był nie tylko elegancki, ale również efektowny lub oryginalny. Jeśli ramka na zdjęcia, to w dobrej jakości, najlepiej z indywidualnym grawerem, nadrukowanymi imionami i datą ślubu. Im bardziej spersonalizowany prezent na ślub, tym lepiej.

Prezent dla domu

Akcesoria do domu to dobre rozwiązanie w przypadku, gdy młoda para planuje zakup nowego mieszkania lub budowę domu. Prezent na nową, wspólną drogę życia zawsze się sprawdza, jeśli mamy pewność, że nowożeńcy nie posiadają już pięciu zestawów sztućców czy innych akcesoriów. Jeśli takiej pewności nie mamy, zawsze dobrze sprawdzi się dekoracja dla domu – ciekawy obraz, designerski zegar, oryginalna lampa. Zawsze warto jednak zadbać o to, by prezent był zgodny z upodobaniami i zainteresowaniami przyszłych małżonków.

Voucher na zakupy lub atrakcje

Karta podarunkowa do wybranego sklepu to dobra opcja, jeśli nie wiemy, co podarować młodej parze i chcemy, aby sama wybrała sobie idealny prezent na ślub. Można również wręczyć voucher na ciekawe atrakcje – wyjazd do spa, kurs wspinaczki, skok ze spadochronem. Powinny to być atrakcje, z których przyszli małżonkowie skorzystają wspólnie. Wybierając podarunek dla nowożeńców zawsze trzeba pamiętać, że ma on ucieszyć ich oboje.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *