Jak wydłużyć i pogrubić rzęsy?

Jak pogrubić i wydłużyć rzęsy

Czarujące spojrzenie oraz długie, układające się w wachlarz rzęsy to marzenie większości kobiet. To właśnie długie i grube rzęsy są wizytówką kobiecego piękna i zadbanego wyglądu. Jak wydłużyć i pogrubić rzęsy? Jak dodać spojrzeniu blasku? Koniecznie poznaj proste triki i przekonaj się, że wachlarz naturalnych rzęs jest w zasięgu twojej ręki!

Najważniejszy dobry tusz – wypróbuj Paradise!

Natura nie obdarzyła cię dorodnymi, długimi jak przysłowiowe miotły rzęsami? Nic straconego! Dzięki właściwym kosmetykom możesz zaledwie w parę chwil wyczarować upragnione wachlarze rzęs. Wystarczy, że dobierzesz odpowiedniej jakości kosmetyki. Jeśli chcesz wydłużyć i pogrubić rzęsy, przy eksperymentowaniu z tuszem do rzęs najważniejsza będzie szczoteczka. Ważne, aby była odpowiednio wyprofilowana i perfekcyjnie pokrywała tuszem każdą z rzęs. Z powodzeniem możesz wypróbować tusz z serii Paradise. To prawdziwa rewolucja i przepustka do rzęsowego raju. Kluczem do sukcesu jest tutaj niesamowicie lekka i świetnie wyprofilowana szczoteczka. Jednocześnie jest ona bardzo klasyczna, co spodoba się makijażowym tradycjonalistkom. Jeśli doceniasz profesjonalizm, Paradise na pewno przypadnie ci do gustu!

Gdy w dłoni będziesz mieć odpowiednie narzędzie do pogrubienia i wydłużenia rzęs, którym jest oczywiście profesjonalny tusz, uzyskanie pożądanego efektu pójdzie o wiele łatwiej!

A może mała pomoc?

Dla osiągnięcia jeszcze lepszych efektów i zawrotnego wachlarza z rzęs, warto poświęcić nieco więcej czasu na codzienny makijaż. Przykładowo: do jego elementów śmiało możesz dorzucić podkręcanie rzęs zalotką. Pamiętaj, aby zrobić to przed nałożeniem tuszu. Nie zajmie ci to wiele czasu, a efekt końcowy będzie jeszcze bardziej powalający! Po potraktowaniu rzęs zalotką twoje spojrzenie się otworzy. Co więcej, duet w postaci zalotki i tuszu do rzęs Paradise musi oznaczać perfekcyjne spojrzenie!

Bo technika również ma znaczenie!

Na drodze do perfekcyjnych rzęs nie może także zabraknąć twoich umiejętności technicznych, a właściwie odpowiedniego nakładania tuszu na rzęsy. Jeśli będziesz robić to niedokładnie i w pośpiechu, efekt końcowy może nie być zadowalający. Podczas malowania rzęs tuszem skup się na danej czynności i wykonuj bardzo dokładne ruchy. Postaraj się nakładać tusz zgrabnymi ruchami, aby całe rzęsy od dołu do góry potraktować profesjonalnym kosmetykiem. Pamiętaj też, aby dokładnie rozczesywać rzęsy. Z użyciem klasycznej i precyzyjnej szczoteczki w tuszu Paradise nie będzie to jednak wyzwaniem. Zawsze maluj górne rzęsy od dołu, wykonując zygzakowate ruchy.

A co z dolnymi rzęsami? Ich malowanie często jest dla kobiet większym wyzwaniem. Jednak jeśli zainwestujesz w dobry kosmetyk i właściwą szczoteczkę, problem źle pomalowanych dolnych rzęs zniknie od razu. Pamiętaj tylko, aby nakładać małą ilość tuszu. Inaczej rzęsy odbiją się na skórze pod oczami i twój makijaż będzie wymagał poprawek. Aby uzyskać efekt długich i grubych rzęs, możesz także eksperymentować z nakładaniem kilku warstw tuszu. Podczas codziennego makijażu, w celu uzyskania jeszcze lepszych efektów, przejedź tuszem górne rzęsy więcej niż jeden raz. Pamiętaj jednak, że pośpiech nie jest tutaj wskazany. Zanim zdecydujesz się na drugą warstwę, pierwsza musi solidnie wyschnąć. Inaczej stracisz czas, a uzyskany efekt nie będzie dobrze widoczny.

Na drodze do uzyskania dłuższych i grubszych rzęs kluczem do sukcesu jest dobór odpowiedniego tuszu. Zaufaj najlepszym markom i czaruj zalotnym spojrzeniem od zaraz!

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *