Jak używać wibratora dla par?

Jak duża jest Wasza kolekcja gadżetów erotycznych? Zanim odpowiecie, to wiedzcie, że zawsze możecie zaprosić do Waszego łóżka przyjaciela, który Wam obojgu dostarczy całkiem nowych wrażeń. Wibratory to nic, co powinno budzić skrępowanie – w końcu jesteście dorosłymi ludźmi, którzy pragną bliskości i silnego orgazmu. Czujecie ten dreszczyk podniecenia na Waszych skórach i chęć wypróbowania nowego wibratora dla par? Sprawdźcie kiedy i jak go używać!

Wibrator dla par – poznajcie się lepiej!

”C” i ”U” to nie tylko dwie litery spośród alfabetu polskiego; to też genialne… gadżety erotyczne. A konkretnie rzecz ujmując, to swoim kształtem wibratory dla par przypominają właśnie te dwa znaki słowotwórcze. W zależności od punktu widzenia produkt ten wygląda inaczej, aczkolwiek istotą jest tutaj to, by urządzenie posiadało dwie wypustki służące stymulacji.

Wibrator dla dwojga ma za zadanie stymulować jedną częścią punkt G, jest więc wkładany do pochwy. Celem drugiej z wypustek (odpowiednio długiej lub krótkiej, tworzącej przez to ”U” lub ”C”) jest stymulowanie łechtaczki, która wbrew pozorom nie stanowi niewielkiego narządu w kształcie groszka (co widać na wzgórku łonowym), lecz jej ”odnóża” sięgają w głąb ciała i tym samym sprawiają, że pobudzenie nabiera niezwykłych rozmiarów.

Jak więc działa wibrator dla par i co sprawia, że jest gadżetem nie tylko do zabaw solowych, tudzież sprawiających radość jedynie kobiecie, trzymającej wibrator w pochwie? Pikanteria tkwi w fakcie, że przyjemne drgania doprowadzające do szaleństwa kobietę, odczuwane są też przez partnera/drugą partnerkę podczas bliskiego kontaktu.

Kto polubi gadżet tego typu?

Łóżkowe igraszki to sprawa przede wszystkim dwojga ludzi, od pary zatem zależy, w jaki sposób kreują swoje pożycie erotyczne. Mogą korzystać jedynie z własnych ciał, a mogą też poszukać urozmaicenia wśród oferty sklepu erotycznego. Taki punkt widzenia rzuca nowy blask na mityczne postrzeganie zabawek erotycznych, jako zarezerwowanych jedynie dla singli.

W związku z powyższym można sądzić, że wibrator dla par dedykowany jest osobom, których pragnienia nieco przewyższają aktualne możliwości fizyczne. Niedyspozycja spowodowana urazem czy chorobą utrudnia skuteczne zaspokojenie; to zaś ma ogromny wpływ na satysfakcjonujące pożycie fizyczne. Pamiętajcie jednak, że gadżet erotyczny to nie zamiennik partnera!

Wkradająca się do sypialni nuda, która płynie z rutyny i przewidywalny schemat dotyczący następujących po sobie elementów gry wstępnej czy pozycji seksualnej potrafi skutecznie zniszczyć chemię obecną w związku. To powinno stanowić argument, który przekona, że o związek należy zadbać czasami w niekonwencjonalny sposób.

Wibrator dla par – dokonajcie najlepszego wyboru!

Półki magazynowe sklepów z gadżetami erotycznymi uginają się także pod ciężarem wibratorów dla par. Wyboru dokonać można spośród kształtów (na przykład finezyjnie zaprojektowana końcówka), kolorów (od cielistych, aż po całkiem jaskrawe) czy sposobów zasilania (zaleca się zwłaszcza te ładowane). Najistotniejszą cechą jest jednak siła i rodzaj wibracji, których ilość zaskakuje. W związku z tym bez trudu można znaleźć coś idealnego.
Na początek zabaw z tym gadżetem zaleca się wybór wibratora dla par, o delikatnych  i subtelnych wibracjach, którego używać można jako przedmiot mający wspomóc grę wstępną, a tym samym poznanie własnego i partnera ciała. Bardziej intensywna stymulacja zarezerwowana jest dla osób, które preferują silne przeżycia lub też wibrator nie jest im już obcy. Każdy z produktów da się dostosować według aktualnych preferencji.

Spróbujcie skorzystać z lubrykantów, które nie dość, że dadzą uczucie przyjemnego chłodu, to przede wszystkim zminimalizują trudności w używaniu wibratora, a tym samym zapobiegną powstaniu otarć czy infekcji. Urozmaićcie kamasutrę o nowe pozycje, w których główną rolę gra piękny i funkcjonalny artykuł, jakim jest wibrator dla par.

Należy jednak pamiętać o stosownej konserwacji urządzenia, gdyż tylko prawidłowe dbanie o nie, gwarantuje bezpieczne i długotrwałe użytkowanie. Podobnie jak ogrom gadżetów, tak samo środki do czyszczenia zabawek znaleźć można w sklepie internetowym, pod adresem świat-we-vibe.pl skupiającej się na popularnej marce We Vibe. Zachęceni perspektywą całkiem nowego sposobu na spędzanie czasu, z pewnością klikniecie link i przekonacie się, że warto!

3.5/5 - (6 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *