Jak szybko doładować konto w Orange?

kobieta trzymająca smartfona doładowuje telefon

Myśląc o szybkim, współczesnym doładowaniu konta w ofercie na kartę, ma się zwykle na myśli doładowanie online. Cały proces zajmuje dosłownie chwilę. Czy to za pomocą bankowości elektronicznej, czy strony operatora, wystarczy zwykle wpisanie numeru telefonu i zapłacenie, by numer już po chwili był doładowany. Jednak Orange udowadnia, że można to zrobić jeszcze sprawniej. Sprawdź, jak błyskawicznie doładować konto w Orange!

Błyskawiczne doładowanie Orange

Orange regularnie zaskakuje swoich klientów ciekawymi innowacjami. Jedną z tych, które naprawdę ułatwiają życie, jest usługa Błyskawiczne doładowanie Orange, z której mogą skorzystać użytkownicy wszystkich taryf w Orange na kartę. Skraca ona zasilenie konta online o cały proces związany z wykonywaniem płatności.

W standardowym trybie doładowania przez internet najpierw wpisujesz numer telefonu, na który chcesz wrzucić dodatkowe środki, potem wybierasz nominał doładowania, a następnie przechodzisz do serwisu transakcyjnego banku lub aplikacji, by zapłacić. Pobierasz i wpisujesz BLIK, po czym akceptujesz go w apce albo wprowadzasz dane karty płatniczej – opcje płatności są różne.

Przy Błyskawicznym doładowaniu Orange nie musisz wykonywać tych ostatnich czynności. Za doładowanie płacisz dosłownie jednym kliknięciem – bo podczas aktywacji usługi zapamiętujesz wybraną formę płatności. Oznacza to, że zapisujesz w swoim koncie klienta na stronie doladowania.orange.pl użyty właśnie kod BLIK albo wpisane dane karty, by nie musieć podawać ich przy kolejnym zasileniu konta. Kiedy będziesz ponownie doładowywać numer, po prostu wybierzesz opcję „Zapłać zapisanym BLIK-iem” albo „Zapłać zapisaną kartą”. Całość trwa dosłownie kilka sekund!

Szybkie doładowanie Orange przez internet to też darmowy pakiet GB!

Doładowanie telefonu w Orange przy pomocy błyskawicznych zasileń wiąże się nie tylko z jeszcze większą wygodą, ale również – atrakcyjnym benefitem. Za każdym razem, gdy korzystasz z tej usługi, to na doładowane konto wpadnie również darmowy pakiet 10 GB internetu. I nie ma tutaj znaczenia, jak często numer będzie zasilany – czy raz na miesiąc, czy kilka razy w tygodniu, za każdym razem do doładowania zostanie dodane darmowe 10 GB.

Błyskawiczne doładowanie Orange to zatem usługa skrojona na miarę współczesnych potrzeb. Skraca powtarzalne czynności do absolutnego minimum, a do tego dorzuca przydatny bonus!

5/5 - (1 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *