Jak rzuciłam wszystko, by spełniać marzenia – spotkanie z Beatą Holką

fot. Beata Holka

Każda podróż zaczyna się od marzeń, jednak dopiero pierwszy krok przybliża Cię do jego realizacji. Jeśli czujesz, że jesteś gotowy wyruszyć w nieznane, ale nie wiesz jak to zrobić
i co może Cię spotkać, koniecznie przyjdź na spotkanie z Beatą Holka. Młoda podróżniczka opowie o swojej odwadze i determinacji w pogoni za marzeniami. Zabierze Cię w podróż po tajemniczej Azji, odkryje sekrety buddyjskiego klasztoru i zdradzi tajemnicę, gdzie leży niemalże dziewicza, rajska wyspa.

Spotkanie „Jak rzuciłam wszystko by spełniać marzenia” – odbędzie się 3 marca (czwartek)
o 17:30 w Scenie Teatralnej NOT, ul. Rajska 6 w Gdańsku.
Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Mieszkanicznik.

Pomysłodawcą spotkania jest Tomasz Burcon, lider oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik
w Gdańsku.  Pierwszy kontakt z Beatą zrobił na nim niesamowite wrażenie „Wraz z tłumem zaciekawionych ludzi stałem zgnieciony(!) w przepełnionym korytarzu. Po to by wysłuchać niezwykłej opowieści. Słuchacze byli ujęci szczerością oraz niezwykłym przesłaniem tej młodej kobiety. Postanowiłem zrobić wszystko by umożliwić każdemu wysłuchania tej historii”.

Beata Holka, rok temu postanowiła wyruszyć w samotną podróż do Azji. Chciała poczuć, że to ona kieruje swoim życiem, poznać prawdziwy smak przygody i dogonić swoje marzenia. Musiała odnaleźć w sobie wiele siły i determinacji by to zrobić. Po kilku miesiącach planów i przygotowań, wsiadła w samolot z biletem w jedną stronę – na drugi koniec świata. Przez cztery miesiące zwiedzała i pracowała w jednym z najbardziej fascynujących rejonów na Ziemi. Poznała inspirujących ludzi
i przeżyła jedną z największych przygód swojego życia.

Po spotkaniu autorskim przewidziane jest afterparty, na którym będzie możliwość rozmowy z Beatą Holką. Ponadto wśród uczestników, którzy zarejestrowali się na spotkanie do 29 lutego 2016 roku zostaną rozlosowane nagrody.

 Bilety: 20 zł, uczniowie i studenci z legitymacją 10 zł.

Członkowie Stowarzyszenia Mieszkanicznik wstęp wolny.


Wydarzenie na Facebooku:
www.facebook.com/events/1692215357697869/  

Rejestracja i płatność: goo.gl/forms/mKadePcU5h

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *