Jaguar PreStyle Ergo czy warto kupić te nożyczki?

jaguar prestyle wp

Fryzjer z nożyczkami musi stworzyć zgrany team. Jeśli dobrze leżą w dłoni i są poręczne, łatwiej nimi manewrować. Do tego ważne jest ostre cięcie, inaczej włosy po zabiegu są poszarpane i nieładnie się prezentują. Jaguar stworzył kolejne nożyczki, które zdecydowanie będą ulubionym sprzętem, ale nie tylko fryzjera. To narzędzie, które powinno znaleźć się i w domowej szufladzie. Sprawdź dlaczego!

Fryzjer z nożyczkami musi stworzyć zgrany team. Jeśli dobrze leżą w dłoni i są poręczne, łatwiej nimi manewrować. Do tego ważne jest ostre cięcie, inaczej włosy po zabiegu są poszarpane i nieładnie się prezentują. Jaguar stworzył kolejne nożyczki, które zdecydowanie będą ulubionym sprzętem, ale nie tylko fryzjera. To narzędzie, które powinno znaleźć się i w domowej szufladzie. Sprawdź dlaczego!

Czy Jaguar PreStyle Ergo to profesjonalne nożyczki?

Marki Jaguar fryzjerom z pewnością nie trzeba przedstawiać. To od wielu lat dobra jakość, połączona z innowacyjnymi rozwiązaniami i inspirowana potrzebami wymagających fryzjerów i stylistów. To wszystko sprawia, że zarówno nożyczki, maszynki do golenia albo prostownice marki Jaguar obecne są w wielu salonach fryzjerskich na całym świecie. Nożyczki fryzjera muszą jednak nie tylko ostro ciąć, ale też pewnie i lekko leżeć w dłoni. Dlatego ważna jest ergonomia, jak i lekkość. I te wszystkie cechy posiadają właśnie nożyczki  Jaguar PreStyle Ergo, których cena także dostosowana jest do oczekiwań początkujących fryzjerów, ale i osób, dbających o stan swoich włosów w zaciszu własnej łazienki.

Dlaczego te nożyczki tak precyzyjnie tną?

Czy to w ogóle możliwe, by w tak atrakcyjnej cenie, otrzymać dobrej jakości narzędzie do profesjonalnego cięcia włosów? Okazuje się, że tak. Te nożyczki wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki przemyślanej technologii posiadają ostrza o wypukłej skośnie zewnętrznej powierzchni, zapewniając tym samym bardzo precyzyjne i pewne cięcie. Jaguar zadbał również o perfekcyjnie wyszlifowane krawędzie oraz mikroszlif na drugim ostrzu, dzięki czemu, nawet początkujący fryzjer uzyska idealne rezultaty. Tak przemyślana konstrukcja przekłada się bowiem na lekką, ale i przyjemną pracę.

Wygodne w użyciu?

Nożyczki fryzjerskie muszą być jednak nie tylko skuteczne, ale również lekkie i poręczne, zwłaszcza jeśli mają wspomóc pracę zawodowego fryzjera. Komfort w użytkowaniu jest  jednak także istotny podczas stawiania pierwszych kroków w zawodzie i trenowaniu własnych umiejętności. Dlatego po ten model może z powodzeniem sięgnąć także początkujący fryzjer. Dobrze wyprofilowane uchwyty, ale również symetryczny układ ramion pozwala zauważyć zdecydowaną różnicę, dzięki czemu nawet podczas wytężonej pracy,  fryzjer nie odczuwa dyskomfortu i zmęczenia. Nożyczki świetnie leżą w dłoni, a to z kolei pozwala uzyskać właściwe rezultaty nawet prywatnym użytkownikom.

Reguluj napięcie i ciesz się trwałością przez długie lata.

Co jeszcze przekonuje do zakupu tych nożyczek, to estetyczne i bardzo precyzyjne wykonanie oraz wyjątkowa trwałość. Narzędzie nawet po wielu latach odznaczać się będzie tym samym ostrym cięciem, co w dniu zakupu. Ponadto nie grozi mu korozja czy wyszczerbienie. Dobrze rozwiązana jest też kwestia regulowania napięcia. Wykonasz to za każdym razem w łatwy sposób, używając do tego specjalnej śruby Vario. Nożyczki są dostępne tutaj https://www.fryzomania.pl/category/nozyczki-fryzjerskie w trzech rozmiarach 5,0“, 5,5“ i 6,0“ by jeszcze lepiej dopasować ich rozmiar do Twojej dłoni.

Jaguar PreStyle Ergo to nożyczki, które zdecydowanie warte są swojej ceny. Pozwolą w łatwy sposób opanować technikę cięcia, ale również będą służyć i zaprawionemu w bojach fryzjerowi. To również dobry zakup, jeśli szukasz nożyczek fryzjerskich do prywatnego użytku. Zgrabne i poręczne zapewnią właściwe rezultaty bez konieczności poprawek i niszczenia włosów.

Przeczytaj również – znaczenie snu o włosach

5/5 - (1 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *