Inspiruje nas piękno

Nawrocki Clinic to wyjątkowe miejsce stworzone dla osób poszukujących kompleksowych usług z zakresu medycyny estetycznej. Dzięki połączeniu laseroterapii z tradycyjną medycyną estetyczną jesteśmy w stanie zaoferować szeroki wachlarz wzajemnie uzupełniających się zabiegów odmładzających, rewitalizujących czy poprawiających mankamenty natury.

Dzisiejsza medycyna estetyczna stawia przede wszystkim na mało inwazyjne zabiegi, które nie wymagają długich okresów rekonwalescencji, dające naturalne efekty bez wrażenia przerysowania. Niezwykle popularne stały się zabiegi anty-aging, pobudzające naturalne procesy regeneracyjne i naprawcze w skórze, stymulujące produkcję nowego, zdrowego kolagenu.

Jesteśmy świadomi osiągnięć technologicznych dlatego też nasza Klinika od roku dysponuje najnowszej generacji Laserem Fotona Dynamis SP, który ma niezwykle szerokie spectrum zastosowań zarówno w medycynie estetycznej jak i dermatologii. W ubiegłym sezonie ogromną popularnością cieszył się Endolofting Fotona 4D.

FOTONA 4D to terapia odmładzająca wykorzystująca 4 procedury: endolifting, nieablacyjny lifting skóry, głęboki termolifting oraz peeling laserowy. Dzięki tej precyzyjnej terapii dochodzi do odmłodzenia tkanek na wszystkich poziomach, co zapewnia silne ujędrnienie i produkcję kolagenu oraz wypełnienie drobnych zmarszczek i bruzd.

Współczesna medycyna estetyczna pozwala na pozbycie się niedoskonałości, poprawić jędrność skóry, wygładzić drobne bruzdy i zmarszczki w sposób niezwykle bezpieczny w dodatku bez użycia skalpela.

Aby zmaksymalizować efekty laseroterapii Nawrocki Clinic oferuje także zabiegi z zakresu tradycyjnej medycyny estetycznej.

Dzięki zastosowaniu wypełniaczy skóra odzyskuje sprężystość, znikają niedoskonałości i zmarszczki, a twarz odzyskuje młody i pełen blasku wygląd.

Preparaty z kwasem hialuronowym zapewniają kompleksowe rozwiązania mające na celu nie tylko wypełnienie drobnych, średnich i głębokich zmarszczek, bruzd i fałdów, ale również pozwalają na powiększenie i wymodelowanie ust czy poprawienie konturu twarzy.

Starzenie się skóry twarzy najczęściej możemy zaobserwować w jej dolnej i środkowej partii. Skóra na policzkach oraz wzdłuż linii żuchwy wraz z wiekiem traci swą sprężystość i opada, przez co kontur twarzy rozmywa się i traci swą wyrazistość.

Tu z pomocą przychodzi PROFHILO – innowacyjna formuła odżywiająca komórki skórne, na długo przywracając utracony kontur i profil twarzy oraz jędrność skóry. W jej skład wchodzi najczystszej postaci farmaceutyczny kwas hialuronowy – ULTRA PURE, o niezwykle gładkiej konsystencji, która pozwala na uzyskanie naturalnego wyglądu oraz dłuższy czas utrzymania efektów zabiegu. Specjalnie opracowana technika iniekcji, maksymalizuje rezultaty zabiegu oraz jest całkowicie bezpieczna. Efekty widoczne są natychmiastowo! Dochodzi do zagęszczenia skóry, wygładzenia zmarszczek oraz wysmuklenia i poprawienia konturu twarzy.

To czego Pacjenci oczekują w chwili obecnej to nowoczesne, kompleksowe rozwiązania, spełniające najwyższe wymogi estetyczne i dające maksymalny komfort oraz efekty.

Dzięki stosowanym technikom cyfrowym i najnowszym dostępnym urządzeniom jesteśmy w stanie temu sprostać.

W naszej Klinice w doborze konkretnych zabiegów dla naszych Pacjentów kierujemy się przede wszystkim ich bezpieczeństwem, dlatego każdy zabieg poprzedza indywidualna konsultacja dermatologiczna z wykwalifikowanymi specjalistami – dr.n.med. Dorotą Jaśkiewicz-Nyckowską oraz lek.med. Andriy Pertanyuk, na którą już dziś serdecznie zapraszamy – odkryj w sobie piękno.
www.nawrockiclinic.com

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *