Inspiracja jest Kobietą – wykłady, dyskusje, strefa kobiecości

Inspiracja jest kobietą to inicjatywa, która powstała dzięki energii wielu fascynujących kobiet, które przez ponad 3 lata dzieliły się swoimi doświadczeniami i historiami w ramach cyklicznych spotkań Klub Przedsiębiorczych Mam w gdyńskiej kawiarni Ciuciubabka Cafe. Przyszedł czas, aby zrobić wspólnie coś więcej. Spotkać się w szerokim otwartym gronie kobiet, które pragną być sobą, które chcą życiowe doświadczenia postrzegać jako inspiracje do rozwoju i spotkania ze sobą.

Nie musisz być mamą, nie musisz być przedsiębiorcza, nie musisz NIC. Ale WSZYSTKO MOŻESZ.

Lokalizacja: Gdyński Inkubator Przedsiębiorczości, Olimpijska 2, Gdynia

Sobota 30 marca godzina 10:00-14:00

Przyjdź i poznaj inne wyjątkowe kobiety, które inspirują wzbogacają życie innych i swoją dobrą energią rozpalają je do działania na każdej płaszczyźnie życia.

Co Cię czeka w to wyjątkowe sobotnie przedpołudnie?

– CO NAS NIE ZABIJE, TO NAS ZAINSPIRUJE – panel dyskusyjny z kobietami, które z sukcesem dzielą różne życiowe role – matek, córek, partnerek, żon, przyjaciółek, właścicielek firm, przełożonych i pracownic. Porozmawiamy o życiu usłanym nie tylko różami, o podnoszeniu się, pokonywaniu słabości, wychodzeniu z zakrętów na prostą.

– KOCHAM SIEBIE Z WZAJEMNOŚCIĄ – wykład o asertywności w życiu prywatnym i zawodowym, o stawianiu granic i dbaniu o swoje potrzeby – prowadząca: Sylwia Krysa, doświadczony coach i trener, uważa, że asertywność to fajna droga do harmonii i satysfakcji.

– STYLE MYŚLENIA I DZIAŁANIA WG FRIS – inspirująco i efektywnie w życiu i biznesie – prowadząca: Marta Borkowska-Bierć, certyfikowany trener FRIS, praktyk biznesu, konsultantka, trener.

– JEŚLI NIE ZMIENISZ NIC, TO NIC SIĘ NIE ZMIENI – wykład na temat wprowadzania zmian w stylu życia, diecie i myśleniu o sobie – prowadząca – Patrycja Zabrzeska, trener zdrowego stylu życia, doradca żywieniowy.

– JAK BĘDĘ DUŻA, ZOSTANĘ SOBĄ – wykład o tym, jak obiektywnie spojrzeć na siebie i poznać swoje mocne i słabe strony, wykorzystując w życiu prywatnym jedno z kluczowych narzędzi marketingowych – prowadząca Agnieszka Łukomska, właścicielka kawiarni Ciuciubabka Cafe, szczęśliwa mama, kobieta wspierająca inne kobiety, autorka książki „Jak będę duża, zostanę sobą”

– STREFA KOBIECOŚCI, w której będą czekać na Was partnerzy, którzy zadbają nie tylko o Wasze piękno, ale i dobre samopoczucie.

– METAMORFOZA jednej z uczestniczek spotkania przeprowadzona przez stylistkę oraz wizażystkę z projektu Samolubna Ty.

– Upominki i niespodzianki dla uczestniczek

– Pyszne przerwy kawowe zorganizowane przez Ciuciubabka Cafe

Koszt: 59 zł/osobę

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *