Horoskop tygodniowy
28.08 – 3.09.2017

Horoskop tygodniowy

horoskop tygodniowy

Baran

Dla większości baranów niebo będzie łaskawe co pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość. W pracy powinno się obyć bez przykrych niespodzianek. Barany w tym tygodniu łatwo i z wdziękiem pokonają przeszkody, a problemy zawodowe rozwiążą inteligentnie. Niektóre barany mogą liczyć na awans, a niektórym fortuna sypnie groszem. Warto nadstawić uszu, bo mogą paść propozycje warte uwagi.

horoskop tygodniowy

Byk

Byki mogą mieć trochę pod górkę. Czeka je nadmiar obowiązków i brak chętnych do pomocy. Ktoś powie im coś niemiłego. Ktoś nie odda długu lub jakieś pieniądze nie wpłyną na czas. Byki zakochane będą musiały nad związkiem popracować. Zabraknie harmonii i zrozumienia. Niestety nic nie zrobi się samo. Byki powinny jednak starać się myśleć pozytywnie. Powinny pamiętać, ze podstawą powodzenia w każdej dziedzinie jest właśnie pozytywne myślenie i wiara w sukces.

horoskop tygodniowy

Bliźnięta

Dobre dni na działanie w grupie, na przedsięwzięcia podejmowane wspólnie z przyjaciółmi czy współpracownikami. Warto pomyśleć o działalności na rzecz stowarzyszeń i organizacji społecznych. Jeśli chodzi o partnerstwo to bliźnięta mogą spać spokojnie. Większość znajdzie oparcie i zrozumienie. Jeśli bliźnięta będą konsekwentne to w pracy zabłysną i pokonają przeszkody.

horoskop tygodniowy

Rak

Niektóre raki będą wstawać lewą nogą. Warto wziąć to pod uwagę i nie umawiać się rano na spotkania. Popołudniami złe nastroje powinny minąć. Tak naprawdę to niebo będzie rakom sprzyjać. Warto więc w tym okresie zaplanować czynności wymagające wysiłku fizycznego, uporu, konsekwencji i determinacji. Jest szansa na pokonanie przeszkód. Warto pomyśleć o diecie.

horoskop tygodniowy

Lew

W tym tygodniu lwy powinny pomyśleć o rozpoczęciu czegoś nowego. Może to być np. dodatkowa praca. Wszelkie nowe związki też mogą przynieść zadowolenie. Kiepsko ułoży się natomiast w finansach. Mogą pojawić się sny o utracie pieniędzy. Pieniądze powinny więc być wydawane po głębszym namyśle. Niektóre lwy mogą mieć problemy prawne.

horoskop tygodniowy

Panna

Dobry tydzień dla panien z pierwszej dekady. Dla pozostałych niekoniecznie, ponieważ mogą im się przydarzyć spadki energii i nawet problemy ze zdrowiem. Od zniechęcenia i zmęczenia tylko krok. Niezbyt dobre samopoczucie nie powinno jednak pokrzyżować pannom planów. Może nie będą tryskać energią ale za to będą rozsądne i praktyczne.

horoskop tygodniowy

Waga

Niektóre wagi będą mieć powody do narzekań. Pieniędzy będzie mniej, a obowiązków więcej. Szef może mieć zły humor, a współpracownicy będą krzywo patrzeć. Jeśli chodzi o związki też może być pod górkę. Zwłaszcza w związkach z dłuższym stażem. Nowe mogą być niepewne, a niektórzy partnerzy zażądają otwartego związku. Byle do przyszłego tygodnia.

horoskop tygodniowy

Skorpion

Niektóre skorpiony czekają problemy. Jakieś sprawy mogą stanąć na ostrzu noża, a wtedy trudno o kompromis. Nastąpi usztywnienie stanowisk i nikt nie zechce ustąpić. Skorpiony zazwyczaj potrafią walczyć ale tym razem mogą poczuć się nieswojo. W miłości skorpiony powinny zdać się na partnera i czasem pozwolić by to on decydował o wspólnych sprawach. Te skłócone niech docenią ciepłe gesty i nie pozostaną dłużne.

horoskop tygodniowy

Strzelec

Okres dobry na rozmowy i kompromisy. Łatwiej będzie o porozumienie. Strzelce nie będą musiały rezygnować z własnych racji ale przyjmą też do wiadomości cudzy punkt widzenia. Wieczory warto poświęcić na sprawy rodzinne albo swoje pasje. Mogą pojawić się nowe zainteresowania i nowi znajomi.

horoskop tygodniowy

Koziorożec

Tydzień raczej bez większych wrażeń. Będzie więc można spokojnie doprowadzić do skutku swoje plany i zamierzenia. Atmosfera w domu może być nieco napięta. Warto się postarać sytuację naprawić. Warto docenić starania partnera i poradzić się go w trudnych kwestiach. W tym tygodniu raczej nadzwyczajne miłosne uniesienia nie są pisane ale przyjaźń też coś znaczy.

horoskop tygodniowy

Wodnik

Na wielkie dochody nie powinien liczyć. Powinien się skupić na tym co ma i rozsądnie gospodarować. Na myśli o zbiciu fortuny nie czas teraz. W pracy tak sobie ani dobrze ani źle. W partnerstwie powodzenie. Partner doceni i można będzie się na nim oprzeć. Okres jest też dobry do zawierania nowych przyjaźni.

horoskop tygodniowy

Ryby

Ten tydzień może przynieść wiele niepokoju. Ryby powinny się wystrzegać osób, które lubią sensację. Może im to zamącić w głowie. Ryby pracujące będą musiały wywiązać się ze zobowiązań, odrobić zaległości, a jednocześnie stawić czoło nowym, niełatwym zadaniom. Wskazana więc większa aktywność, trochę uporu i pozytywne myślenie.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *