Hanlo – bliżej do marzeń!

Spośród wielu długofalowych marzeń, na pierwszy plan – zwłaszcza w przypadku wielodzietnych rodzin – wysuwa się pragnienie posiadania własnego domu. Jak powszechnie wiadomo, nie jest to cel łatwy do realizacji, jeśli weźmiemy pod uwagę tradycyjne budownictwo. Ciekawym rozwiązaniem, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę, jest oferta domów modułowych firmy Hanlo.

Zalety posiadania domu

Dom to prawdziwe poczucie niezależności. Umożliwia niemal dowolną aranżację przestrzeni życiowej. W przeciwieństwie do typowych mieszkań, zapewnia znacznie większą swobodę w zakresie zagospodarowania miejsca do życia – w większej i mniejszej skali. Wielodzietne rodziny mają możliwości kreowania bezpiecznych powierzchni, które są przyjazne dzieciom. Poczucie bezpieczeństwa i spokoju to nieodłączne składowe szczęśliwego dzieciństwa. Który rodzic nie chciałby ich zapewnić? Dom to również dodatkowe atuty, takie jak ogródek czy garaż. Słowem – posiadanie własnego domu oznacza stworzenie wyjątkowej przystani, do której zawsze z przyjemnością będziemy wracać.

Marzenia to dopiero początek…

jednak przystąpienie do ich realizacji może przysparzać niemałych problemów. Trzeba poradzić sobie z wieloma formalnościami, zapewnić finansowanie inwestycji, wybrać odpowiedni projekt budowlany i działkę, wreszcie – uzyskać pozwolenie na budowę. Sama budowa wymaga ciągłego nadzoru i może być znacząco rozciągnięta w czasie. Czy istnieją sposoby, by szybciej i sprawniej zrealizować marzenia o własnym domu? Tak – wystarczy skorzystać z oferty firmy Hanlo.

Czas, który ma znaczenie

Ofertę firmy Hanlo wyróżnia kompleksowa obsługa klienta i bardzo szybki czas realizacji inwestycji. Sam montaż domu modułowego może trwać jedynie dwa lub trzy dni! Oczywiście istnieją formalności, których nie da się pominąć. Niemniej klienci firmy Hanlo mogą mieć pewność, że uzyskają pełne wsparcie na każdym etapie spełniania marzeń o własnym domu – od projektowania przyszłego budynku, aż po prace wykończeniowe. Zyskujemy zatem gwarancję bezpieczeństwa inwestycji, a przede wszystkim – oszczędzamy czas. Cały dom, łącznie ze spełnieniem wszystkich wymogów formalnych, może być wzniesiony w ciągu zaledwie jednego sezonu!

Oszczędności na wiele lat

Oczywiście wiadomo, że oszczędność na czasie może być bezcenna, jeśli marzymy o szybkiej przeprowadzce do własnego domu. Warto jednak podkreślić, że wybierając domy firmy Hanlo, decydujemy się na solidne, energooszczędne i niedrogie w eksploatacji rozwiązania, które pozwolą nam na oszczędności już podczas korzystania z domu. Przykładem może być znakomita energooszczędna ściana zewnętrzna o współczynniku U = 0,13 W/m²K i grubości 31 cm, którą kupujący otrzymuje w standardzie. Trzyszybowe okna na profilu Aluplast 8000 (szyba Ug = 0,5) mają współczynnik izolacyjności termicznej profili Uf = 1,0 W/m²K. Niskoemisyjny system grzewczy, który opiera się na odnawialnych źródłach energii, pozwala na realne oszczędności i jest zgodny z duchem współczesnej ekologii.

Podsumowując, koszty ogrzewania domu można obniżyć nawet 3–4-krotnie, jeśli zdecydujemy się na ofertę firmy Hanlo. Do tego inwestujemy w niemiecką jakość, która nie wymaga dodatkowej rekomendacji. Jest bowiem klasą samą w sobie, której zawsze można zaufać. Wszystkie domy firmy Hanlo są objęte 30-letnią gwarancją i pięcioma latami rękojmi.

Więcej informacji na temat oferty firmy Hanlo można znaleźć na stronie internetowej www.hanlo.pl.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *