Halier – spełnij swoje marzenie o pięknych, zdrowych i lśniących włosach

Halier to nowa marka, która pojawiła się na polskim rynku kosmetycznym. W jej portfolio znajdują się innowacyjne kosmetyki, dzięki którym każda kobieta oraz każdy mężczyzna może cieszyć się pięknymi, zdrowymi i zadbanymi włosami.

Halier to skuteczność, gwarantowane bezpieczeństwo i najwyższa jakość produktów, które powstały pod okiem specjalistów, aby kompleksowo zadbać o włosy kobiet i mężczyzn. Unikalne formuły są połączeniem natury z mądrością odkryć naukowych oraz najnowszymi trendami fryzjerskimi. Halier to również doświadczenie zdobyte po wprowadzeniu na rynek nutrikosmetyku Hairvity.

Codzienny pęd życia, stres oraz zła dieta, to tylko kilka czynników, które mają ogromny wpływ na ogólny stan włosów. Dlatego tak ważna jest ich odpowiednia, codzienna pielęgnacja i ochrona. Halier posiada w swojej ofercie kosmetyki oparte na autorskich recepturach. Są one odpowiedzią na potrzeby oraz oczekiwania klientów, którzy na co dzień borykają się z różnymi problemami włosowymi. Zadaniem Halier jest kompleksowa pielęgnacja włosów oraz skóry głowy – od przesuszonych i rozdwojonych końcówek, aż po przetłuszczające się włosy z tendencją do łupieżu lub wypadania.

W ofercie Halier znajdują się dwie kolekcje: Fortesse i Fortive. Produkty z kolekcji Fortesse
to kompleksowa pielęgnacja dla kobiet, która stymuluje wzrost włosów. Specjalnie opracowane formuły szamponu i odżywki sprawiają, że włosy szybciej rosną, a dodatkowo
są lekkie i lśniące. Produkty z kolekcji Fortive to intensywna regeneracja włosów męskich
z tendencją do wypadania. Szampon i odżywka stymulują włosy do wzrostu oraz spowalniają wypadanie. Dodatkowo produkty idealnie nadają się do pielęgnacji siwiejących włosów.

Uzupełnieniem pielęgnacji jest zestaw dedykowanych nutrikosmetyków – Hairvity dla kobiet i Hairvity Men dla mężczyzn. To kompleks witamin i minerałów ze specjalnymi formułami, dobranymi w taki sposób, aby jak najlepiej wpłynąć na kondycję włosów, skóry oraz

paznokci. Hairvity jest dostępny na rynku od 2015 roku i od tego czasu zdobył dużą popularność wśród klientek oraz specjalistów, którzy nagrodzili nutrikosmetyk wieloma nagrodami.

Szampony i odżywki marki Halier dostępne są na stronie www.halier.pl oraz w najlepszych salonach fryzjerskich i drogeriach na terenie całego kraju. Nutrikosmetyki można znaleźć również w dobrych aptekach.

Marka Halier powstała z miłości do silnych, lśniących oraz zdrowych włosów. Na polskim rynku pojawiła się
w styczniu 2017 r. Jej świat tworzą starannie dopracowane kosmetyki do pielęgnacji włosów dla kobiet oraz mężczyzn, charakteryzujące się wysoką skutecznością oraz innowacyjnością. Produkty Halier to najwyższa jakość i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami dermatologicznymi i trychologicznymi. Kosmetyki
i suplementy diety z portfolio są polecane przez renomowanych fryzjerów. Ambasadorem marki jest Tomasz Pyza – fryzjer z ponad 30-letnim doświadczeniem, który na co dzień dba o włosy gwiazd estrady, aktorów oraz modelek.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *