Galeria Klif świętuje 22. urodziny

magazynkobiet.pl - Klif Gdynia urodziny PR 1050x1058 - Galeria Klif świętuje 22. urodziny

Przez cały tydzień od 23 do 30 października Klif zaprasza do zabawy. W tym roku urodziny Galerii przebiegną pod znakiem kina, specjalnych urodzinowych ofert i dobrej zabawy.

Gdynia to stolica polskiego filmu i ten zaszczytny tytuł po raz kolejny potwierdził zakończony niedawno Festiwal Filmów Fabularnych, który można było zaliczyć do wyjątkowo udanych. A co gdynianie wiedzą o kinie? Klif sprawdza wiedzę o polskim filmie wśród swoich klientów.
Z okazji 22. urodzin Klif zaprasza do zabawy, w której wystarczy odrobina wiedzy o znanych polskich produkcjach filmowych. Do wygrania dziesiątki wartościowych nagród, w tym karty podarunkowe i vouchery do Gdyńskiego Centrum Filmowego.

Dodatkowo na pierwszym piętrze klienci będą mogli zobaczyć wystawę „Moda w polskim kinie”, przygotowaną przez magazyn Elle, a kuratorem której jest Piotr Szaradowski. To łącznie 14 kadrów ze stylizacjami z tak kultowych produkcji jak: „Do widzenia, do jutra…”, „Małżeństwo z rozsądku”, „Nie ma mocnych”, „Seksmisja” czy „Wojna polsko-ruska”.

Dla tych, którzy zainspirują się zdjęciami, salony przygotowały specjalną urodzinową ofertę.

Galeria Klif świętuje 22. urodziny
Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *