Galeria Klif świętuje 22. urodziny

Przez cały tydzień od 23 do 30 października Klif zaprasza do zabawy. W tym roku urodziny Galerii przebiegną pod znakiem kina, specjalnych urodzinowych ofert i dobrej zabawy.

Gdynia to stolica polskiego filmu i ten zaszczytny tytuł po raz kolejny potwierdził zakończony niedawno Festiwal Filmów Fabularnych, który można było zaliczyć do wyjątkowo udanych. A co gdynianie wiedzą o kinie? Klif sprawdza wiedzę o polskim filmie wśród swoich klientów.
Z okazji 22. urodzin Klif zaprasza do zabawy, w której wystarczy odrobina wiedzy o znanych polskich produkcjach filmowych. Do wygrania dziesiątki wartościowych nagród, w tym karty podarunkowe i vouchery do Gdyńskiego Centrum Filmowego.

Dodatkowo na pierwszym piętrze klienci będą mogli zobaczyć wystawę „Moda w polskim kinie”, przygotowaną przez magazyn Elle, a kuratorem której jest Piotr Szaradowski. To łącznie 14 kadrów ze stylizacjami z tak kultowych produkcji jak: „Do widzenia, do jutra…”, „Małżeństwo z rozsądku”, „Nie ma mocnych”, „Seksmisja” czy „Wojna polsko-ruska”.

Dla tych, którzy zainspirują się zdjęciami, salony przygotowały specjalną urodzinową ofertę.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *