Galeria Klif na plaży

Kochasz jednorożce? My na pewno! Jeśli chcesz błyszczeć na plaży lub przy basenie, dmuchany jednorożec sprawi, że nikt nie przejdzie obok obojętny. Teraz można je zdobyć w bardzo prosty sposób. Galeria Klif zaprasza na plażę miejską w Gdyni.

W dniach 7 i 9 lipca oraz 13-14 lipca, w godzinach 12:00-18:00 szukaj naszej specjalnej strefy, gdzie czeka szansa na zdobycie najmodniejszych gadżetów tego lata. Wystarczy, że podczas spaceru czy wypoczynku na plaży czy w gdyńskiej marinie spotkasz hostessę Klif i otrzymasz od niej pocztówkę z instrukcją jak zdobyć letni prezent. Zajrzyj do Galerii Klif, zrób zakupy i odbierz swój wymarzony gadżet lata.

Jeśli jednak nie jesteś fanem jednorożców, możesz wybrać okrągły ręcznik w kształcie kolorowego, słodkiego donuta albo lazy bagi. Wszystkie te gadżety przydadzą się podczas niejednego wakacyjnego plażowania.

Dodatkowo, specjalnie dla Ciebie strefę Klif na gdyńskiej plaży miejskiej zamienimy w nadmorskie spa. Możesz zadbać o siebie w najprzyjemniejszy sposób relaksując się na plaży przy łagodnym szumie fal i poddać się specjalnie dobranym zabiegom urodowym. Oprócz pielęgnacji, w dniach 6-7 i 13-14 lipca od godziny 10:30 do 11:30 zapraszamy na godzinną sesję relaksującej jogi z Calypso Fitness Club, która odpręży Twoje ciało i doda energii na cały dzień.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *