Finał akcji Style Hunter w Galerii Bałtyckiej – Finał akcji z Panią Ekscelencją

Finał akcji Style Hunter w Galerii Bałtyckiej: Popularna blogerka będzie szukać najlepiej ubranych osób! Akcja Style Hunter, podczas której poszukiwani są ciekawie ubrani klienci Galerii Bałtyckiej, na stałe wpisała się już w krajobraz „modnego Trójmiasta”. Jej trzeci finał, który odbędzie się w pierwszą sobotę lutego, poprowadzi Pani Ekscelencja, autorka jednego z najbardziej popularnych polskich blogów modowych.

Style Hunter to człowiek, którego wyróżniają dwie rzeczy: aparat oraz świetne wyczucie stylu. Dzięki nim jest w stanie „wychwycić” z tłumu tych, którzy potrafią bawić się modą i wyrazić dzięki niej swoją osobowość. Właśnie ci „niebanalnie, ciekawie” ubrani w każdą sobotę fotografowani są przez Style Huntera, czyli Łowcę Stylu, w Galerii Bałtyckiej. Następnie ich zdjęcia publikowane są na fanpage’u galerii.

Celem akcji jest pokazywanie, jak na przestrzeni kolejnych miesięcy zmienia się styl mieszkańców Trójmiasta, a także inspirowanie innych do wyrażania siebie poprzez ubranie, które jest naszą wizytówką i towarzyszy nam każdego dnia.

Samo zrobienie i publikacja zdjęcia na fanpage’u to jednak nie wszystko. Każdy z uczestników akcji dostaje bon do realizacji w sklepach Galerii Bałtyckiej. Ma również szansę, by jego stylizacja została uznana „Stylizacją Miesiąca”. Ten tytuł daje szansę na zdobycie kolejnego wyróżnienia, czyli miana „Stylizacji Roku”.
O tym, kto w tym roku zdobędzie tytuł najlepszej stylizacji, przekonamy się już w sobotę, 3 lutego. To wtedy w Galerii Bałtyckiej odbędzie się finał akcji Style Hunter. Osoba, której stylizacja uznana zostanie za najlepszą w ciągu ostatnich 12 miesięcy, dostanie nagrodę w postaci bonu o wysokości 1500 zł na zakupy w sklepach Galerii Bałtyckiej. Zwycięzcy w zakupach towarzyszyć będzie Pani Ekscelencja, czyli Katarzyna Pytel, autorka jednego z najbardziej popularnych polskich blogów modowych (paniekscelencja.com).
Blogerka najpierw zrobi zakupy ze Zwycięzcą akcji, a od godziny 12.30, w ramach akcji Style Hunter, będzie szukać 8 ciekawie ubranych osób. Każda z nich dostanie kartę podarunkową do Galerii Bałtyckiej w wysokości 200 zł, a jej stylizacja powalczy o tytuł najlepszej w obecnym, 2018 roku.

Sympatycy i obserwatorzy Style Hunter’a wiedzą, że zakupy z gwiazdą polskiej blogosfery to już tradycja organizowanej od trzech lat akcji. Podczas poprzednich finałów zwycięzcy mieli okazję spotkać się z Jessicą Mercedes oraz Julią Kuczyńską z bloga Maffashion.

Przyjdź 3 lutego do Galerii Bałtyckiej i daj się „złapać” Pani Ekscelencji!
Finał akcji Style Hunter, sobota, 3 lutego, Galeria Bałtycka, Gdańsk.

 

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *