Figurki Super Things. W czym tkwi ich fenomen?

super things - nowe zabawki od super zings

Zabawki z serii Super Zings pojawiły się w Polsce kilka lat temu i od razu zjednały sobie uwagę najmłodszych. Dzieci zachwyciły się tymi kolorowymi, niewielkimi postaciami oraz możliwością zebrania własnej kolekcji. Są to kolekcjonerskie figurki wypuszczane do sprzedaży w różnych seriach, którymi dzieci mogą się wymieniać między sobą, bawić się, a z czasem także tworzyć własną, rozbudowaną kolekcję. Sprawdźmy, dlaczego warto je zbierać!

Super Things, czyli Super Zings w nowym wydaniu

Zabawki z serii Super Zings są znane i lubiane już od wielu lat. Jakież było zaskoczenie ich miłośników, kiedy okazało się, że nowa seria figurek została wypuszczona pod nową nazwą – od tej pory Super Zings stały się Super Things i pod tym logiem znajdziemy je w sklepach. Warto wiedzieć, że nowe Super Things są wypuszczane przez tego samego producenta, przyświeca im dokładnie ta sama idea, a wszystkie figurki są kompatybilne z poprzednimi – można się nimi bawić razem oraz używać wraz z nimi akcesoriów i pojazdów ze starszych serii.

Pod nazwą Super Things kryją się niewielkie i przez to dość niepozorne figurki, które zwracają na siebie uwagę przede wszystkim barwną kolorystyką oraz niesamowitymi kształtami. W każdej serii znajdują się rzadkie figurki w tym jedna ultrarzadka, których znalezienie jest celem i marzeniem każdego małego kolekcjonera.

Większość serii Super Things i ich poprzedników Super Zings nawiązuje formą bezpośrednio do przedmiotów codziennego użytku – znajdziemy wśród nich personifikacje owoców, sprzętów AGD i innych elementów, których używamy na co dzień. Z bohaterami Super Things nieodłącznie związana jest także opowieść o odwiecznej walce dobra ze złem – wśród nich znajdziemy zarówno dobrych, pozytywnych bohaterów, jak i reprezentantów zła.

Dlaczego warto zbierać figurki Super Things?

Figurki Super Things można zarówno kolekcjonować, jak i wykorzystać na wiele różnych sposobów. Główną ideą zabawy jest zebranie całej kolekcji, która najczęściej liczy sobie ok. 80 różnych figurek. Dodatkowo dostępne są także figurki kolekcjonerskie sprzedawane w osobnych zestawach oraz akcesoria – roboty, pojazdy i wiele innych.

Podstawowe figurki są sprzedawane w saszetkach – nie wiadomo, jaka postać kryje się we wnętrzu każdej z nich, zawsze istnieje więc ryzyko, że wylosujemy figurkę, którą już mamy w swoich zbiorach. To jednak nie problem, lecz kolejny element zabawy – dzieci chętnie wymieniają się powtórkami z kolegami i koleżankami, a dzięki temu mogą szybciej zbudować całą kolekcję.

Super Things to nie tylko figurki kolekcjonerskie, lecz także doskonałe zabawki. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary są przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia. Maluchy kochają bawić się nimi, tworzyć własne historie i opowieści związane z poszczególnymi postaciami, a także odgrywać scenki z komiksu Super Things – oprócz figurek w sprzedaży dostępne są także gazetki z historiami ze świata superbohaterów, łamigłówkami, plakatami oraz dodatkami do kolekcji.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *