Energorower i specjalne rabaty na otwarcie sklepu Outhorn w Designer Outlet Gdańsk

Już w najbliższy piątek w Designer Outlet Gdańsk otwarty zostanie sklep marki Outhorn, producenta odzieży sportowej. Na wszystkich odwiedzających czekać będą dodatkowe atrakcje i przeceny.

Od piątku do niedzieli (30.11-2.12) z okazji otwarcia dla klientów sklepu Outhorn przygotowane zostaną specjalne atrakcje. Przez cały weekend obowiązywać będzie specjalny rabat -20% od cen outletowych (już z założenia niższych niż ceny w regularnych sklepach) na cały asortyment, a dodatkowo odwiedzający salon będą mieli okazję skorzystać z energoroweru – specjalnego roweru stacjonarnego, który zasilać będzie wyciskarkę do soków. Każdy, kto na niego wsiądzie, będzie mógł tym samym wycisnąć sobie świeży sok z owoców.

– Nasze centrum stale rozwija ofertę sklepów sportowych, cieszymy się, że do dotychczasowego grona dołączy teraz marka Outhorn, która znana jest z wysokiej jakości ubrań sportowych, a OTCF ze współpracy z olimpijczykami. Szeroki wybór produktów na pewno spotka się z dużym zainteresowaniem ze strony osób żyjących aktywnie, ale również ceniących wygodę na co dzień – mówi Ireneusz Homa, Dyrektor Designer Outlet Gdańsk.

Marka Outhorn w swoich projektach łączy to, co praktyczne z tym, co modne. Zachęca do czerpania ze stylu athleisure, który odnosi się jednocześnie do sportu i czasu wolnego. Jego istota tkwi w umiejętności zestawienia rzeczy, które z powodzeniem mogą być noszone zarówno na siłowni, jak i w szkole czy w pracy.
___
OUTHORN to marka należąca do firmy OTCF S.A. Specjalizuje się w tworzeniu, produkcji, sprzedaży odzieży sportowej oraz akcesoriów dla konsumentów i sportu zawodowego. Ideą OTCF jest łączenie kompetencji, technologii świata sportu ze światem stylu i mody. OTCF promuje zdrowy tryb życia, jest partnerem i organizatorem wydarzeń sportowych. Ściśle współpracuje z Komitetami Olimpijskimi, Związkami Sportowymi, aktywnie wspiera indywidualnych sportowców. Współpraca 4F i Polskiego Komitetu Olimpijskiego trwa nieprzerwanie od 2008 roku. Obecnie marka wspiera 6 komitetów – polski, chorwacki, łotewski, serbski, macedoński i grecki.
___
Designer Outlet Gdańsk to funkcjonujące od 2005 roku (od lipca 2017 pod obecną nazwą), jedyne na Pomorzu centrum typu Outlet oferujące ponad 100 marek, takich jak między innymi Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Nike, czy Benetton, w cenach 30-70% niższych niż w regularnych centrach handlowych. Chętnie odwiedzane jest przez mieszkańców Pomorza nie tylko ze względu na codzienne przeceny. Przyjemność pobytu w centrum zapewniają również część restauracyjna, plac zabaw, bezpłatny parking na ponad 1000 aut i architektura stylizowana na tradycyjną skandynawską wioskę rybacką, z własną 24 metrową latarnią morską.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *