Dzień otwarty studia MIND set BODY

magazynkobiet.pl - Grafika 1050x590 - Dzień otwarty studia MIND set BODY

Feel, Focus, Fire — światło, dźwięk, ciepło i muzyka na żywo — przeżyj niesamowite doznania w nowym trójmiejskim studiu, stworzonym i prowadzonym przez Anetę Piotrowską.

Już w sobotę 23 lutego otwieramy drzwi wyjątkowego studia MINDsetBODY. Poznajcie 4-Factor-Method, odkrywcze elementy treningu opracowane przez Anetę Piotrowską.  

Studio MINDsetBODY to miejsce wyjątkowego treningu ciała i umysłu, które rozwija umiejętność fizycznego prezentowania swojej osobowości i wyrażania własnego stylu. MsB to specjalnie zaprojektowane ćwiczenia z elementami tańca, odbywające się w odpowiednio zaaranżowanej przestrzeni. Pobudzamy zmysły, dostarczamy przyjemność, energię i witalność. W tym miejscu każdy znajdzie coś dla siebie!

Aneta Piotrowska, autorka MINDsetBODY, ceniona na całym świecie polska tancerka, reprezentująca najwyższą międzynarodową klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich i tańcach standardowych. Zwyciężczyni trzeciej edycji Tańca z Gwiazdami. W najbliższą sobotę otwiera swoje pierwsze w Polsce studio przeżyć taneczno-zmysłowych. Na drzwi otwarte zapraszamy od 12:00 do 16:00. Poznacie szczegóły filozofii MsB, które przedstawi Aneta Piotrowska. To będzie także świetna okazja do uzyskania porad treningowych i dietetycznych.

Dzień otwarty studia MIND set BODY
3.2 (63.64%) 33 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *