Co warto wiedzieć o wibratorach? Dlaczego powinna je mieć każda kobieta?

Wibrator – przyjaciel kobiet od kilkudziesięciu dekad

W XIX w. wibratory cieszyły się ogromną popularnością wśród kobiet. Lekarze używali tych urządzeń w swoich gabinetach. Za ich pomocą wykonywali masaż łechtaczki, który miał łagodzić dolegliwości, takie jak nerwice, migreny i wiele innych schorzeń. Kiedy końcem XIX w. nastąpiła elektryfikacja gospodarstw domowych, panie mogły korzystać z wibratorów we własnych czterech ścianach. 

W tamtych czasach wibratory nie były tematem tabu. Były obowiązkowym wyposażeniem każdego domu, jak żelazko, czy suszarka. Co ciekawe, w 20-leciu międzywojennym w Polsce, wibratory były reklamowane w gazetach, co nie było tak oburzającym faktem, jak we współczesnych realiach.  

Wibratory – urządzenia w licznych wersjach, stworzone dla przyjemności i nie tylko 

Choć z biegiem lat wibratory zostały zepchnięte do strefy tabu, zainteresowanie nimi wcale nie zmalało. Wręcz przeciwnie, każdego roku gadżety te zyskują coraz większe grono sympatyków. Producenci tych urządzeń prześcigają się w wymyślaniu lepszych i przynoszących większą przyjemność modeli. Obecnie możemy zdecydować się m.in. na klasyczne wibratory, jajeczka wibrujące, wibratory dla par, mini wibratory, czy wibratory króliczki, takie jak Deep Fantasy, dostępne na stronie www.deepfantasy.pl

Pomimo tak dużej popularności wibratorów, a także innych gadżetów erotycznych, wciąż wiele kobiet, a także mężczyzn zastanawia się, czy warto zainwestować w takie urządzenie. Każdy, kto szuka przyjemności, chce spróbować czegoś nowego, a także pragnie poznać swoje ciało, jak najbardziej powinien kupić wibrator. 

Dlaczego warto zainwestować w wibrator?

W powszechnej opinii wibratory to urządzenia, które powstały wyłącznie z myślą o singielkach. Nie jest to jednak prawda. Oczywiście, panie, które nie mają partnera, na pewno skorzystają z przyjemności, jaką niosą ze sobą wibratory. Jednak gadżety te znakomicie spisują się również w przypadku par. Te zabawki erotyczne mogą świetnie sprawdzić się podczas gry wstępnej, skutecznie podnosząc temperaturę w sypialni. Wibratory polecane są również dla par z długim stażem, które poszukują nowości i sposobu na przełamanie rutyny.

Duża część młodych kobiet, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zaspokajaniem potrzeb erotycznych, ma spore trudności z osiągnięciem orgazmu. Najczęściej przyczyną takiego stanu jest nieodpowiednie poznanie swojego ciała, a także nierzadko niewłaściwi kochankowie. Dlatego w takim przypadku wibrator będzie bardzo dobrą inwestycją. Młode kobiety dzięki temu gadżetowi będą w stanie poznać same siebie, a także będą umieć wyrażać swoje potrzeby i preferencje. 

Jaki wibrator wybrać? 

Wibrator musi być przede wszystkim dopasowany do preferencji, a także doświadczenia danej kobiety, czy pary. Pamiętajmy, że osoby początkujące powinny wybierać nieco mniejsze rozmiary, aby nie wyrządzić sobie krzywdy podczas użytkowania. Cechy, jakie powinien mieć dobry wibrator to m.in.:

  • łatwa w utrzymaniu czystości powierzchnia, najlepiej z silikonu medycznego, bezpiecznego dla stref intymnych,
  • anatomiczny kształt, 
  • optymalny rozmiar, 
  • dodatkowa wypustka do stymulacji łechtaczki, 
  • opcja masażu z regulacją siły wibracji, 
  • wodoodporność.

Wymienione cechy znaleźć można m.in. we wcześniej wspomnianym modelu Deep Fantasy. Wibratory króliczki to gadżety, które obecnie są jednymi z najchętniej wybieranych zabawek erotycznych przez kobiety na całym świecie. Gwarantują one satysfakcjonujący masaż stref intymnych, takich jak wnętrze pochwy, w tym punkt G, a także łechtaczkę. Wiele badań wskazuje, że spora część kobiet, osiąga orgazm wyłącznie, jeśli penetrację połączy się ze stymulacją łechtaczki. 

Jak widać, wibratory to znakomite urządzenia stworzone z myślą nie tylko o singielkach, lecz także parach i kobietach w każdym wieku. Jeśli chcesz poznać swoje ciało i potrzeby, a także urozmaicić swoje życie erotyczne, wibrator będzie najlepszym rozwiązaniem.

3.2/5 - (4 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *