Co kupić mamie?

Każdej mamie należy się ogromny szacunek ze strony swoich dzieci. Jego przejawem jest dobre słowo, pomoc, wspólne spędzanie czasu, ale też obdarowywanie prezentami. Okazji do ich wręczania jest mnóstwo, dlatego koniecznie trzeba pamiętać o każdym święcie mamy, ale też dawać jej miłe drobiazgi bez okazji.

Prezenty do domu

Prawie każda kobieta spędza dużo czasu w  kuchni, dlatego zakup przedmiotów małego AGD dla mamy zawsze będzie przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Co więc można wybrać z ogromu różnych możliwości? Jeśli możesz wydać trochę więcej, niż na zestaw słodkości, zainwestuj w dobrej jakości sprzęty służące do pieczenia, gotowania i ogólnie potrzebne w każdej kuchni. Może to być blender, mikser, tortownica, gofrownica bądź zestaw patelni. Jeśli twój budżet jest mniejszy, skieruj swoją uwagę w stronę mniejszych kuchennych gadżetów, typu: komplet drewnianych łyżek bądź zestaw sztućców. 

oprócz kuchennych inspiracji proponujemy także coś z oryginalnego dekoru. Wybór jest trudny, ponieważ rynek obfituje w tego typu rzeczy i wciąż proponuje swoim klientom coś nowego.Bardzo ciekawą propozycją na prezent jest zakup stylowych firan z gipiurą lub kompletu obrusów. Warto też rozważyć zakup ozdobnej narzuty na łóżko, np. dwustronnej, wykorzystywanej często dekorowania stylowych sypialni. Takie ozdobne  kapy oferuje m.in. marka dedekor.pl, które można obejrzeć na jej firmowej stronie. Stonowane wybarwienie – utrzymane  w blado-niebieskim odcieniu lub szarościach,pasujące najbardziej  do wnętrz skandynawskich i minimalistycznych lub mocne, żywe kolory, które doskonale wpiszą się w klasyczne, ale i nowoczesne tło – wybierz takie, aby wpasowały się idealnie w stylistykę wnętrza sypialni mamy.

Coś dla ducha

Są i takie prezenty, które mają postać vouchera. Co się na nim może znaleźć? Może to być zaproszenie do salonu SPA, na relaksacyjny masaż i zabieg pielęgnacyjny, np. oczyszczanie twarzy. Ciekawym pomysłem na prezent dla mamy może też być wizyta w profesjonalnym zakładzie fryzjerskim. Jeśli twoja mam sama często odwiedza tego typu miejsca, zaproponuj jej coś zupełnie innego. Zabierz ją na jednodniową lub weekendową wycieczkę w uroczy zakątek, gdzie będzie mogła odpocząć i miło spędzić czas na łonie natury. Oprócz tego typu propozycji prezentowych proponujemy także ciekawe kursy dla mam, np. kurs pieczenia ciast lub gotowania. Mimo tego, że mama zapewne jest mistrzynią od wypieków i smakowitych potraw, zawsze będzie mogła pogłębić swoją wiedzę na interesujący ją temat i poznać ciekawych ludzi.

Zawsze alternatywą jest wyjście do kina, teatru, filharmonii lub na kręgle, a potem kolacja w eleganckiej restauracji i smaczny deser. Najbardziej liczy się poświęcony czas, a ten jest przecież bezcenny.

 

 

5/5 - (1 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *