„Brooklyn” z Saoirse Ronan przedpremierowo 9 lutego w ramach cyklu „Kino na Obcasach”!

fot. Pixabay.com

fot. Multikino Gdańsk

„Brooklyn” to wzruszająca historia Eilis Laceym – młodej irlandzkiej imigrantki, która w latach pięćdziesiątych dwudziestego wieku jedzie do Nowego Jorku. Porzuca rodzinny dom w nadziei, że w Stanach spełni swój amerykański sen. Film pokażemy przedpremierowo już 9 lutego w wybranych kinach sieci Multikino podczas lutowej edycji projektu Kino na Obcasach.

Irlandzka imigrantka musi wybrać między dwoma mężczyznami, dwoma krajami i dwoma przyszłościami. „Brooklyn” to wzruszająca opowieść o rozstaniach, tęsknocie i miłości oraz niespodziewanych kolejach losu. Akcja rozgrywa się w latach pięćdziesiątych XX wieku, niedługo po zakończeniu drugiej wojny światowej i skupia się na młodej dziewczynie, która decyduje się na wyjazd do dalekich Stanów Zjednoczonych – podobnie jak tysiące Europejczyków.

Przygotowaliśmy dla Was podwójne zaproszenie na jutrzejszy seans. Aby je otrzymać, należy skomentować post konkursowy na naszym fanpage’u:

https://www.facebook.com/magazynkobiet/

 

odpowiadając na pytanie, dlaczego akurat Wy (wraz z osobą towarzyszącą) powinniście otrzymać zaproszenie na film „Brooklyn”. Redakcja Magazynu Kobiet wybierze najciekawszą odpowiedź 🙂

Konkurs trwa do piątku (09.02.br.), do godziny 10:00, a wyniki poznacie jeszcze tego samego dnia!
Zapraszamy do zabawy! 🙂

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *