Booksy – prywatny asystent w torebce

booksy do zamawiania fryzjera

Współczesne kobiety to mistrzynie w zarządzaniu czasem. Większość z nas sprytnie łączy aktywność zawodową z rolą matki i żony. Problem może pojawić się wtedy, gdy chcemy znaleźć chwilę tylko dla siebie – na pielęgnację urody czy po prostu relaks. Sprawdź, w jaki sposób zorganizować sobie czas, tak aby nie rezygnować z własnych przyjemności, nawet wtedy, gdy obowiązki wypełniają nam skutecznie cały dzień, a kalendarz pęka w szwach.

Umówmy się…, czyli aplikacja na miarę naszych czasów!

Idealnym pomocnikiem dla multizadaniowych kobiet XXI wieku są nowoczesne aplikacje mobilne. Oprócz modnych ostatnio aplikacji sportowych (Endomondo, Aerobiczna Szóstka Weidera, Siedmiominutowe Ćwiczenia czy Google Fit), mamy również do dyspozycji nową wymyśloną i stworzoną przez Polaków w Polsce, a dostępną na całym świecie aplikację Booksy. Dzięki niej możliwe jest umawianie się na wizyty do gabinetu medycyny estetycznej, fryzjera, stomatologa, masażysty czy trenera personalnego o każdej porze dnia i nocy, bez potrzeby potwierdzenia rezerwacji. Dodatkowo aplikacja sama przypomina o terminie wizyty w umówionym miejscu z odpowiednim wyprzedzeniem. Aplikacja jest bezpłatna dla każdego użytkownika, działa zarówno w systemie Android, jak i IOS. A gdy wybierasz się do salonu, gabinet czy instytutu urody po raz pierwszy, Booksy pomoże Ci tam dotrzeć – dzięki załączonej mapce.

Jak zacząć korzystać z Booksy?

Pierwszy krok to pobranie aplikacji Booksy na smartfona albo zalogowanie się na stronie https://booksy.com/pl. Kolejno wybieramy konkretną branżę, która nas interesuje, lub wpisujemy usługę, na wykonanie której chcemy dokonać rezerwacji. Po dokonaniu wskazanego wyboru zostajemy przeniesieni do widoku kalendarza, gdzie będziemy mogli wybrać dogodny dla nas termin zabiegu bądź usługi. Mamy również możliwość wyboru konkretnego pracownika, który wykona daną usługę. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymujemy potwierdzenie, a dodatkowo przypomnienie w formie sms na 24 godziny przed wizytą.

Nagła zmiana planów?

Nadgodziny w pracy, ważna narada, wyjazd służbowy, chore dziecko, ból głowy, a może wywiadówka w szkole, o której właśnie sobie przypomniałaś? Każda z nas z pewnością pamięta te krępujące sytuacje, gdy z różnych przyczyn byłyśmy zmuszone telefonicznie odwołać termin zaplanowanej i umówionej wcześniej wizyty. Korzystając z Booksy, wystarczy anulować wizytę w widoku rezerwacji lub zmienić jej termin na bardziej dogodny, bez konieczności podania przyczyny.

Sytuacja awaryjna?

Późnym wieczorem przypomniałaś sobie o ważnej imprezie, a może szef poprosił Cię nagle o zastępstwo na ważnej konferencji? Nie musisz już panicznie przeszukiwać internetu w poszukiwaniu wolnego terminu na manikiur, wizytę u kosmetyczki czy fryzjera. Dzięki Booksy wszystko masz pod kontrolą – przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Skorzystaj i sprawdź, czy prywatny asystent Booksy jest właśnie dla Ciebie.

Poznaj Booksy Bizz!

Booksy Bizz pozwala właścicielowi biznesu z branży Health & Beauty stworzyć pełen profil firmy oraz kompleksowo zarządzać kalendarzem wizyt. Z Booksy Bizz możesz również przypisać pracownikom konkretne usługi, przydzielać im rezerwacje, ustalać czas ich pracy i umożliwiać wgląd w kalendarz 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu.

Tekst: Aleksandra Danylec

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *