Bieg Kobiet w Gdyni

Kilka imprez w Polsce, które jednoczą panie w biegu kobiet pod hasłem: Zawsze Pier(w)si Anita active, to wyjątkowe wydarzenia nie tylko skupiające uwagę na samym bieganiu, ale i na zdrowiu kobiet. Jak podkreśla inicjatorka wydarzeń, Marzena Michalec, cały projekt: www.kobietawbiegu.pl, zachęca do dbania o siebie, stawia na profilaktykę antynowotworową, ale także jest motywacją do tego aby razem biegać. W ramach przygotowań panie mogą wziąć udział we wspólnych spotkaniach biegowych we Wrocławiu oraz na Pomorzu, a także skorzystać ze spotkań edukacyjnych z lekarzami o czym można przeczytać na stronie projektu: www.kobietawbiegu.pl.
Cykl imprez Bieg Kobiet Zawsze Pier(w)si organizowany jest od kwietnia do października, obecnie w czterech miastach: we Wrocławiu, Gdyni, Świdnicy i Poznaniu na odcinkach ok. 5km. Nie wykluczone, że jeszcze w tym roku będzie można pobiec w biegach kobiet w kolejnych miastach w Polsce, m.in. w Łodzi. Zapisy i szczegółowe informacje: www.kobietawbiegu.pl
Dla każdej osoby przewidziany jest pakiet startowy zawierający piękną koszulkę techniczną, kosmetyk od ZIAJA Polska, wodę mineralną, medal, nr startowy, pomiar czasu za pomocą chipa oraz mnóstwo pozytywnej energii!
W ubiegłym roku w imprezach udział wzięło ponad 6 tysięcy pań. Ten kolorowy bieg to dla wielu kobiet to doskonały pretekst, aby zacząć przygodę z bieganiem. Wśród setek zawodniczek całkiem sporo właśnie jest takich dziewczyn, które startują w pierwszych w swoim życiu zawodach bez względu na wiek i formę.

Wydarzenie – https://www.facebook.com/events/1829750310617040/

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *