Białe zęby bez wyrzeczeń – Dental Clinic

Poranna kawa, wieczorna lampka czerwonego wina, kuchnia indyjska z aromatycznym curry – niestety takie zachcianki odbijają się negatywnie na naszych zębach.

Centrum Stomatologiczne Anna Dental Clinic oferuje kilka metod wybielania zębów, można skorzystać z zabiegów przeprowadzanych w gabinecie lub przeprowadzić całą procedurę w warunkach domowych. W gabinecie zabiegi wykonywane są metodą laserową oraz lampą Beyond. Największą popularnością cieszy się zabieg laserowy.

Przed jego rozpoczęciem trzeba jednak odpowiednio zadbać o zęby. Konieczne jest usunięcie kamienia i osadu oraz pozbycie się jakichkolwiek ubytków. Kolejny oferowany w Dental Clinic sposób wybielania wykorzystuje lampę Beyond. Nałożony na zęby żel z utleniaczem poddany jej naświetlaniom i pozwala wybielić zęby nawet o 14 tonów. Zabieg trwa około 45 minut i jest naprawdę bezpieczny, bo nie uszkadza szkliwa. Dzięki metodzie nakładkowej wybielanie zębów może wykonać samodzielnie w domu. Pani doktor na podstawie wycisków, przygotowuję specjalną nakładkę dopasowaną do szczęki pacjenta. Przezroczystą „szynę” wraz ze strzykawkami i żelami zabieramy do domu, a po około 2-4 tygodniach zęby stają się bielsze nawet o 6 odcieni. W przypadku zębów częściowo zniszczonych lub po kanałowym leczeniu idealnym rozwiązaniem są cienkie płytki porcelany przyklejane na własne zęby, są to licówki porcelanowe, dzięki którym można korygować kształt kolor, ustawienie pojedynczego zęba i wygląd całego uśmiechu. Przy obecnej technologii stosowanej w Anna Dental Clinic licówki po zacementowaniu stają się bardzo mocne i nie zdarza się ich odpadanie. Zakładane mogą być bez szlifowania lub przy minimalnym przygotowaniu. Są one gwarancją pięknego uśmiechu na wiele lat, wyglądają naturalnie i nie grożą im żadne przebarwienia.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *