Bevisa – nowa definicja stylu w twojej łazience

Bevisa - nowoczesna wanna w łazience

Marka Bevisa, znana z innowacyjności i elegancji, staje się synonimem nowoczesnego stylu w projektowaniu łazienek. Wyróżnia się nie tylko wyjątkowym designem, ale i dążeniem do perfekcji w każdym detalu. Bevisa redefiniuje to, czym może być łazienka – nie tylko przestrzenią użytkową, ale miejscem relaksu i osobistego wytchnienia. Sprawdź, jakie aranżacje pomoże Ci wykreować.

Minimalizm z charakterem: czarna umywalka nablatowa Bevisa w roli głównej

Koncepcja less is more od lat święci triumfy i nic nie wskazuje, jakoby w 2024 roku miało się to zmienić – ba, wręcz przybierze na sile! Minimalizm przynosi do wnętrza harmonię, spokój i elegancję. Główną zasadą tego nurtu jest ograniczenie do minimum elementów dekoracyjnych, postawienie na proste linie oraz wykorzystanie wyłącznie ograniczonej palety kolorów: w tym przypadku czystej bieli i eleganckiej czerni. Całość tworzy niepowtarzalny, nowoczesny klimat, który z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom stylu loftowego, scandi oraz modern farmhouse.

Jako bazę do tej aranżacji wybierz matowe białe płytki – koniecznie proste i bez nadmiernych ozdób. Biel odbija światło, sprawiając, że przestrzeń wydaje się większa i bardziej otwarta. Jako focal point umieść czarną matową umywalkę nablatową Bevisa z baterią w analogicznym kolorze. Delikatnie przełamie dominującą biel, dodając łazience pazura. Czarny mat warto powielić na innych powierzchniach, takich jak uchwyty do drzwi czy akcesoria łazienkowe.

Minimalistyczna łazienka nie jest miejscem na nadmierne ozdobniki. Wszystko, co nie jest absolutnie niezbędne, powinno zostać usunięte z przestrzeni. Warto zainwestować w schowki i szafki wbudowane, aby ukryć wszystkie niepotrzebne rzeczy i zachować schludny wygląd. Dzięki temu łazienka będzie bardziej funkcjonalna i estetyczna. Aby przełamać monotonię, jako barwny akcent wprowadź zieleń, najlepiej w postaci żywej rośliny doniczkowej, która stworzy kontrast i wprowadzi naturę do wnętrza.

umywalka Bevisa

Czarna matowa umywalka nablatowa Bevisa Lusana

Obłości wciąż w modzie: owalne umywalki nablatowe Bevisa idealnie wpisujące się w koncepcję slow life i cocooning

Fascynacja obłymi kształtami w meblarstwie nie słabnie. Nic w tym dziwnego: zaokrąglone linie, w przeciwieństwie do tych ostro zakończonych, kojarzą się nam z otulającym komfortem. Podążając za najnowszymi trendami, Bevisa wprowadziła w swojej kolekcji 2024 wiele modeli o łagodnych, opływowych kształtach. Umywalki nablatowe owalne marki Bevisa pozwolą Ci stworzyć hipermodne aranżacje idealnie korespondujące z popularnymi hasłami takimi jak slow life i cocooning, które zachęcają do spędzania czasu w łazience w sposób bardziej świadomy, czerpiąc z niej maksimum relaksu i komfortu. Zapoznaj się z ofertą sklepu z wyposażeniem łazienek Banyo, gdzie znajdziesz pełną ofertę marki Bevisa: https://www.banyo.pl/pl/producers/bevisa-1700728873.html.

Ekologiczna oaza z wolnostojącą wanną Bevisa

W tym roku wśród najmodniejszych aranżacji nie zabraknie tych, które hołdują bliskości z naturą, harmonii i świadomemu podejściu do życia. Jak stworzyć aranżację, która stworzy wrażenie, jakby łazienka była częścią przyrody?

W centrum Twojej ekologicznej oazy może znaleźć się biała wolnostojąca wanna Bevisa Monza, której czyste linie i minimalistyczny design idealnie wpisują się w koncepcję natury bliżej nas. Wanna będzie stanowiła punkt wyjścia do tworzenia spokojnego i przyjaznego dla środowiska otoczenia. Kluczowym elementem aranżacji powinny być naturalne materiały, przede wszystkim drewno i kamień. Drewno, np. w postaci stoliczka pomocniczego, półek czy mebli, stworzy ciepłą atmosferę i doda przytulności, natomiast kamień może być wykorzystany na podłodze, ścianach lub wokół wanny, nadając wnętrzu wrażenie elegancji spokoju.

Dodatkowym elementem ekologicznej łazienki powinna być roślinność. W tę aranżację doskonale wpiszą się wolnostojące rośliny o dużych, zielonych liściach, jak i dekoracyjne panele ścienne z mchu chrobotka, sukulentów i kaskadowo zwisających paprotek. Pamiętaj, że rośliny nie tylko tworzą przyjemne i relaksujące otoczenie, ale także oczyszczają powietrze, dlatego warto je umieszczać w każdym pomieszczeniu.

Oprócz wykorzystania naturalnych materiałów i roślin, w ekologicznej łazience nie może zabraknąć rozwiązań, które promują świadome korzystanie z zasobów: oszczędzające wodę baterie czy inteligentne toalety oraz oświetlenie. Inteligentną armaturę i ceramikę oferuje wspomniany sklep Banyo.

Bevisa - wanna

Wanna wolnostojąca Bavisa Monza

5/5 - (1 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *