Aż Sobie Zazdroszczę zdrowego odżywiania – jak jeść zdrowo i smacznie? Jak zadbać o dietę dziecka?

Aż Sobie Zazdroszczę zdrowego odżywiania – jak jeść zdrowo i smacznie? Jak zadbać o dietę dziecka?

9 maja 2018, godz. 17.00
Klubogaleria Bunkier 
ul. Olejarna 3, Gdańsk

Zdrowo się odżywiać – co to właściwie oznacza?
Jedzenie samych sałatek i rezygnacja z mięsa, węglowodanów czy słodyczy?
Kupowanie tylko i wyłącznie produktów bio, bez laktozy, glutenu i cukru?
Gdzie jest granica pomiędzy zdrowiem a obsesją i niezdrowymi trendami?

#Aż Sobie Zazdroszczę udzieli Wam odpowiedzi – już 9 maja o godzinie 17:00 w klubogalerii Bunkier odbędą się kolejne warsztaty o tematyce żywieniowej, czyli Aż Sobie Zazdroszczę zdrowego odżywiania.

Warsztaty poprowadzi Sebastian Jadczak – doświadczony i niezwykle kreatywny kucharz, który doświadczenie zdobywał w różnych lokalach w Trójmieście (Bunkier, Dwie Zmiany, Mesa, Guga Sweet & Spicy). Sebastian pokaże jak przygotować tzw. buddha bowl – smaczne, zróżnicowane i kolorowe dania podawane w jednej misce w myśl idei “zero waste”, czyli bez marnowania jedzenia.
Oprócz oglądania, uczestnicy będą mieli także okazję samemu przygotować własne miski – w wersji śniadaniowej, obiadowej, deserowej lub przekąskowej.
Po części praktycznej przystąpimy oczywiście do degustacji.

Po warsztatach dietetyk i założycielka #Aż Sobie Zazdroszczę Aleksandra Dejewska opowie jak utrzymać zdrową, szczupłą sylwetkę bez głodzenia się, opuszczania posiłków, “cud-suplementów” czy poradników napisanych przez pseudo-znawców. Drugą mini-prelekcję wygłosi Anna Szczepańska, specjalistka ds. żywienia dzieci.

Ania poruszy temat zdrowego żywienia dziecka, a także w jaki sposób dieta może oddziaływać na cały organizm, nie tylko układ pokarmowy czy wygląd zewnętrzny.

Wejściówkę można zakupić na stronie www.klubznizek.pl. Cena: 25 zł. Dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony zostanie na wspólnie ustalony cel z trójmiejskim Bankiem Żywności.
http://www.klubznizek.pl/szczegoly/63731/sk4gt6sthdju

#Aż Sobie Zazdroszczę to projekt społeczny, który powstał z potrzeby odkrycia równowagi pomiędzy beztroską a dbałością o siebie, nie tylko o swoje ciało, lecz również psychikę.
Każdy rok naszej działalności to warsztaty o różnej tematyce – zdrowym odżywianiu, sporcie i seksie. Finałem po każdym cyklu jest pokaz mody, podczas którego zbierane są pieniądze na walkę z rakiem (fotele i czepki do chemioterapii, peruki itp.)

Ale #Aż Sobie Zazdroszczę to nie tylko miłe spotkania – to także edukacja młodzieży z zakresu zaburzeń odżywiania, wspieranie działań charytatywnych, pomoc w domach samotnej matki i inne szczytne inicjatywy, które mają uświadomić, że każdy z nas może sobie zazdrościć.

 

 

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *