Aż Sobie Zazdroszczę – wielki finał projektu w postaci charytatywnego pokazu mody na rzecz fundacji Rak’n’Roll

Słysząc pojęcie „pokaz mody”, z łatwością wyobrażamy sobie wychudzone modelki spacerujące po wybiegu z beznamiętnymi minami. Elitarny świat markowych ubrań został zarezerwowany dla kobiet o rozmiarze 34, a cała reszta może tylko na niego popatrzeć.
Projekt Aż Sobie Zazdroszczę przełamuje te stereotypy!

12 sierpnia 2017 roku w Hotelu Sopot ekipa Aż Sobie Zazdroszczę podsumuje rok swojej działalności promującej koncepcję body positive wyjątkowym pokazem mody, na którym modelkami będą kobiety po ciążach, chorobach i innych doświadczeniach, które zmieniają zarówno ciało jak i psychikę.

Celem pokazu jest uświadomienie ludzi, że każde ciało może być piękne, a przerobiony w Photoshopie „ideał” to rzecz niemożliwa do osiągnięcia.
Modelki zaprezentują ubrania stworzone zarówno przez lokalnych debiutujących projektantów, jak i tych bardziej znanych w całym kraju.

Podczas imprezy odbędzie się także licytacja kosmetyków, voucherów, gadżetów i wielu innych przedmiotów. Cały dochód z wydarzenia zostanie przekazany fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie, między innymi na specjalne fotele dla pacjentów, którzy przechodzą leczenie chemioterapią.

W pomoc przy organizacji wydarzenia zaangażowało się wiele mniejszych i większych firm, ale również takie organizacje jak trójmiejska federacja prowrestlingowa Kombat Pro Wrestling oraz osoby spoza projektu, które chcą wnieść coś od siebie w każdy możliwy sposób. To najlepszy dowód na to, że w konsumpcyjnym świecie wciąż istnieją jeszcze empatia i bezinteresowność.

Na wydarzenie może przyjść każdy. Bilety dostępne będą wkrótce w serwisie www.klubznizek.pl.
Aby być na bieżąco, zapraszamy na fanpage’a projektu: https://www.facebook.com/azsobiezazdroszcze/

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *