„Ariana Today” w Hotelu Haffner! | 29.11.2018

Datą wartą zapamiętania jest na pewno 29 litopada. Tego dnia w sopockim Hotelu Haffner odbędzie się pierwszy w Polsce Tribute Ariany Grande.
Muzyczne show pt. „Ariana Today” wykona finalistka programu The Voice of Poland – Ewelina POBLO Pobłocka wraz z zespołem.

Tego dnia Goście, odkryć będą mogli także eleganckie wnętrza sopockiego hotelu.

(…) Skąd pomysł? Podczas koncertów wielokrotnie słyszałam o łączących mnie i Arianę – podobieństwie. Zarówno fizycznym jak i wokalnym. Zainteresowałam się jej muzyką, stylizacjami, aranżacją koncertową i postanowiłam przenieść to do Polski. Nie każdy ma możliwość czy budżet, aby wybrać się na koncert Ariany. Dla tych, którzy chcieliby posłuchać jej muzyki – wraz z całym zespołem POBLO przygotowaliśmy pierwszy w Polsce – Tribute. Covery, zaprojektowane przez Katarzynę Ambroziak specjalne stroje oraz muzyka na żywo, pozwolą wszystkim poczuć się jak na koncercie Ariany Grande (…) – mówi wokalistka zespołu POBLO – Ewelina Pobłocka.

Tribute „Ariana Today” będzie drugim koncertem w Trójmieście. Pierwszy odbył się w gdyńskim Studio Panika na początku czerwca, halę odwiedziło wówczas blisko 300 osób.

„(…) Podjęliśmy się tego ponieważ to coś, czego w Polsce jeszcze nie było! Mając do dyspozycji, wnętrza Hotelu Haffner – grzechem byłoby nie zrealizować takiego projektu. Nawet jeśli ktoś nie jest fanem Ariany Grande – warto odwiedzić hotel w tym dniu, ponieważ ciekawa aranżacja muzyczna w połączeniu z talentem Eweliny Pobłockiej, to uczta muzyczna dla uszu (…)”- mówi Paulina Marwińska PR&Marketing Manager Hotelu Haffner

Bilety dostępne na :
https://arianatoday.evenea.pl/

5/5 - (1 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *