Alternatywa dla klasycznych batonów z Polski

W Polsce mamy dość dużo słodyczy. Jednakże w przeciwieństwie do rynku Stanów Zjednoczonych nasz asortyment jest bardzo wąski. Również jakość słodkości jest często wątpliwa. Mówi się, że na kraje Wschodnie wysyła się produkty gorszej jakości. Jeśli chciałbyś spróbować czegoś naprawdę wybitnego, warto zainteresować się słodyczami z USA. Oto przykłady smaków batona Kitkat w mało spotykanych smakach.

Wersje batonów mini – słodki smak podróży i cukiernictwa

Baton z USA występuje w wersji mini. Jego klasyczna wersja ma postać małych pralin. Wszystkie kosteczki są zapakowane w jedno opakowanie z zamknięciem. Malutkie kwadraty mają postać cienkiego wafelka oblanego ciemną czekoladą.

Mogą pełnić wiele zastosowań. Po pierwsze są idealną przekąską do pracy, szkoły czy na imprezę. Mini Kitkat jest idealnym sposobem na dekoracje ciast i deserów. Czekoladowe wafelki mogą służyć jako posypka do lodów, bitej śmietany czy mas cukierniczych. Z pewnością batony można użyć też do dekoracji deserów z żelatyną. Zatopione w żelatynowej glazurze mini batoniki wyglądają bardzo estetycznie. Wafelki w czekoladzie nadają się do dekoracji także innych ciast oraz tortów. Mogą z powodzeniem ozdobić ranty tortów urodzinowych – nałożona na brzegi bita śmietana i wyrównana za pomocą szpachelki cukierniczej może zostać wyłożona czekoladowymi wafelkami. Niewątpliwie innym zastosowaniem będzie wykorzystanie ich jako element górnej dekoracji ciast. Przydają się podczas tworzenia spodów wypieków oraz tortów.

Malinowa rozkosz z dostawą do domu

Pośród Kitkatów możemy wyróżnić nietypowe smaki. Oprócz klasycznej wersji, która jest dostępna w Polsce, możemy liczyć na smak malin. Najbardziej nietypowym elementem wizualnym jest kolor. Baton jest w całości oblany różową polewą. Oczywiście jest on słodki, ale czuć w nim intensywny smak malin. Jeśli lubisz testować nowości, warto go zamówić. Słodycz jest dostępna w USA. Jednak rozwój technologii i przesyłek kurierskich sprawia, że Kitkat o smaku malin trafi do Twoich drzwi. Baton ten może być dobrym pomysłem na przekąskę w ciągu dnia. Nadaje się do dekoracji. Jasno-różowa polewa sprawdza się w tworzeniu przekąsek pod słodki stół. Jeśli planujesz candy bar w jasnych, pastelowych kolorach możesz wykorzystać baton jako dekoracje słodkich przekąsek. Słodki, różowy paluszek Kitkat może być fajną dekoracją do lodów. Włożony w środek kompozycji z gałek albo pojedynczej gałki wygląda naprawdę przepysznie. Na bazie różowego batona można wykonać także lody tajskie, co z pewnością zachwyci cukiernie rzemieślnicze. Róź w formie batona wygląda ładnie na lodach śmietankowych, wanilinowych, bakaliowych czy o smaku banana.

5/5 - (1 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *