A co by było, gdybyś Ty była przypisana jednej, jedynej osobie na świecie?

magazynkobiet.pl - Diamentowa fb post 1050x550 - A co by było, gdybyś Ty była przypisana jednej, jedynej osobie na świecie?

EGZOTYCZNA I LIRYCZNA OPOWIEŚĆ, KTÓRA W ZASKAKUJĄCY SPOSÓB ODSŁANIA ARKANA OKRUTNEJ KLĄTWY I TAJEMNICY

Na początku XX wieku zamożny klan Leongów opuszcza Chiny i wyrusza na Hawaje w poszukiwaniu lepszego życia.

Udaje im się uniknąć oblężenia przez japońskie władze, ale starożytna klątwa nie wypuszcza ich ze swoich szponów, podążając z nimi przez ocean.

Legenda głosi, że każdy człowiek przypisany jest jednej osobie na świecie. Czerwona nić magicznie łączy dwie połówki, niewidzialnie zaciskając się na sercach. Jeżeli ktoś wybierze inaczej, marny jego los.

Jednak rzeczywistość nie sprzyja miłości. Pochodząca z biednej rodziny Amy musi wyrzec się płomiennego uczucia na rzecz małżeństwa z Bohaiem Leongiem, które zapewni jej godny byt. Ślub pociąga za sobą serię niefortunnych zdarzeń – upiorne morderstwa i różne formy obłędu.

Dwie dekady później, młodziutka i ciężarna Theresa, córka Amy jest jedyną szansą na ocalenie honoru klanu Leongów. Wszystko komplikuje spóźniony o 20 lat list…

Na tle magicznej i nieodgadnionej, ale bynajmniej nie bajkowej scenerii rozgrywa się spektakl miłości, szokujących kłamstw, okrutnych strat, heroicznych czynów i ogromnej nadziei. Marionetkami są członkowie klanu Leongów, a za sznurki pociąga widmo okrutnego uroku rzuconego na rodzinę.

magazynkobiet.pl - WK diamentowa front 3d 907x1024 - A co by było, gdybyś Ty była przypisana jednej, jedynej osobie na świecie?

FENOMENALNA SAGA RODZINNA, KTÓRA PRZEDSTAWIA HAWAJSKIE KRAJOBRAZY ORAZ CAŁY WACHLARZ OSOBOWOŚCI

Debiut Wong urzeka czytelnika od pierwszej strony, nie dając mu spokoju, dopóki tragiczna tajemnica nie zostanie odkryta… – „Library Journal”

Cecily Wong – zadebiutowała powieścią Diamentowa góra, która urzeka czytelniczki swoją ciekawą mieszanką egzotycznego i rodzinnego klimatu. Pisywała do m.in. „The Wall Street Journal”, „The LA Reviews of Books”, „Self Magazine” czy „Bustle”. Ukończyła Barnard College. Obecnie mieszka i oddaje się pasji pisarstwa w Nowym Jorku.

A co by było, gdybyś Ty była przypisana jednej, jedynej osobie na świecie?
Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *