Festiwal KobieTy Wejherowo

magazynkobiet.pl - festiwal Kobiety 2 - Festiwal KobieTy Wejherowo

Festiwal Kobiety to wyjątkowe na skalę Wejherowa wydarzenie stworzone przez kobiety dla kobiet. Odbędzie się już 24 czerwca w godzinach od 12.00 do 18.00 w siedzibie Wejherowskiego Centrum Kultury.

Dedykowany jest wszystkim Paniom, mieszkankom Wejherowa i okolic, a udział w nim jest bezpłatny.

“Przewidujemy takie prelekcje, warsztaty i zajęcia, na które same chętnie byśmy się wybrały, dlatego mamy nadzieję, że każda z uczestniczek znajdzie coś dla siebie.” – podkreśla Hanna Arendt-Szczubiała.

Festiwal obejmować będzie następujące punkty programu:

1. Zajęcia ruchowe – podczas których nie tylko będzie można poćwiczyć, ale też zrelaksować się i poprawić swoje samopoczucie.

2. Prelekcje – to wykłady i konsultacje ze specjalistami skierowane na strefę psyche i zdrowie.

3. Warsztaty twórcze – nakierowane na rozwój umiejętności i pobudzenie kobiecej kreatywności.

4. Kącik doświadczeń – to punkt konsultacji i dzielenia się doświadczeniami. Jeśli któraś z Pań odwiedzi Festiwal wraz ze swoim dzieckiem, w tym miejscu będziesz miała możliwość aby je przebrać i nakarmić.

5. Kącik urody – będzie oparty na konsultacjach i poradach jak dbać o swój wygląd i samopoczucie.

Przewidziana jest także strefa dla dzieci, gdzie zaproszone animatorki zaopiekują się pociechami, w czasie gdy ich Mamy będą korzystać z Festiwalowych atrakcji.

“Pora przestać szukać wymówek i zrobić coś dla siebie. Festiwal to mnóstwo atrakcji oraz możliwość rozwoju.”  – mówi Iga Gołąbek.

“Na festiwalu mile widziane będą wszystkie Panie bez względu na wiek czy zainteresowania. Wybierając się do nas 24 czerwca zabierzcie ze sobą mamę, córkę, babcię, a także teściową. Niech będzie to święto każdej kobiety.” – w imieniu organizatorów zaprasza Marta Solek-Sękowska.

Twórcami festiwalu są: Klub Pomysłowych Mam PomaTka (w trzyosobowym składzie: Hanna Arendt-Szczubiała, Iga Gołąbek, Marta Solek-Sękowska) oraz Wejherowskie Centrum Kultury.

Nasz profil na Facebooku: https://www.facebook.com/Festiwal-Kobiety-1644407422533826/ – codziennie zamieszczane są najnowsze festiwalowe informacje.

Projekt dofinansowany z programu: „Decydujesz, pomagamy”

 

Festiwal KobieTy Wejherowo
Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *