Dlaczego wybrać zakupy online z MiFinity?

Chyba wszyscy zdążyliśmy już przywyknąć do zakupów w internecie. To wygodne rozwiązanie, które pozwala nie tylko na oszczędność czasu, ale również sporych pieniędzy. Wraz z rozwojem handlu internetowego, coraz więcej firm zaczęło oferować także elektroniczne metody płatności online, dzięki którym można szybko, bezpiecznie i wygodnie przesyłać pieniądze. Jednym z takich portfeli elektronicznych jest MiFinity.

To europejska metoda płatności, dzięki której klienci z Polski mogą zapłacić nie tylko za towary, ale także usługi w internecie. Gracze mogą używać MiFinity na wielu profesjonalnych platformach rozrywkowych z grami online. Jeśli zastanawiacie się natomiast jak wypłacić pieniądze z kasyna internetowego, to MiFinity jest idealnym rozwiązaniem. Firma oferuje płatności za zakupy, przelewy gotówki na konta bankowe, do innych portfeli, kupony elektroniczne i wiele innych opcji.

Metoda płatności MiFinity gwarantuje całkowitą anonimowość płatnikowi. Można z niej skorzystać w każdym przypadku, gdy nie chcemy ujawnić swoich wrażliwych danych osobowych. Dodatkowo MiFinity współpracuje z polską metodą płatności Blik. To oznacza, że klienci z naszego kraju za pomocą kodu Blik mogą bezpłatnie zasilać swój portfel MiFinity i kupować anonimowo w internecie. Operacja przesłania środków za pomocą Blik, jest bardzo prosta i zajmuje dosłownie kilka sekund.

Klienci MiFinity płacą online w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że transakcje są realizowane od razu, bez zbędnej zwłoki. Środki są przelewane do sklepu lub na platformę z grami, a kupujący może rozpocząć korzystanie z zakupionego produktu. Co ważne korzystanie z MiFinity nie jest ograniczone geograficznie. Można nim płacić w ponad 170 krajach na całym świecie, na stronach internetowych, legalnych kasynach online oraz platformach z grami.

Czy korzystanie z MiFinity jest bezpieczne?

MiFinity istnieje na rynku od prawie osiemnastu lat. Firma posiada licencję brytyjskiej FCA – Financial Conduct Authority, na świadczenie usług finansowych, która jest certyfikowana przez Union Pay International. Oprócz portfela elektronicznego oferuje swoim klientom karty przedpłacone, usługi finansowe oraz płatności transgraniczne MoneyExpress. Otwarcie konta MiFinity, jest bardzo proste i wymaga podania kilku, podstawowych informacji o użytkowniku. Weryfikacja konta w tym serwisie odbywa się przy użyciu telefonu komórkowego.

Wszystkie wrażliwe dane osobowe, które użytkownik konta MiFinity przekazuje firmie, są ukryte i właściciel sklepu czy kasyna online, nie uzyskuje do nich dostępu. Dodatkowo MiFinity szyfruje wszystkie połączenia w taki sam sposób, jak robią to banki, używając technologii SSL (Secure Socket Layer). Dodatkowo przy każdej transakcji stosowane jest tzw. silne uwierzytelnienie użytkownika, czyli SCA, co dodatkowo zapobiega oszustwom internetowym.

Ile kosztuje MiFinity?

Korzystanie z MiFinity jest całkowicie bezpłatne. Aby rozpocząć zakupy z tym portfelem elektronicznym, wystarczy założyć konto użytkownika na stronie lub w aplikacji MiFinity. Zdarza się, że MiFinity nalicza niewielkie opłaty za wymianę walut np. wówczas, gdy zdecydujemy się na zakupy u sprzedawcy, który nie oferuje płatności w złotówkach. Dodatkowo zapłacimy za przesyłanie pieniędzy do innego e-portfela, na inne konto bankowe lub na konto karty kredytowej. Są to stosunkowo niewielkie opłaty, których wysokość jest znacznie niższa od tych, oferowanych przez banki lub innych operatorów finansowych.

Niewątpliwie najważniejszą zaletą MiFinity jest bezpłatna i błyskawiczna możliwość przesyłania gotówki na konto sprzedawcy. W przeciwieństwie do płatności typu pay-by-link, nie ma konieczności logowania się do systemu bankowości elektronicznej i narażania utraty swoich haseł i kodów. Jedyną informacją, jaką ujawnia użytkownik, jest adres email.

Najnowszym produktem MiFinity jest kupon elektroniczny, który pozwala na doładowanie portfela, bez konieczności użycia karty bankowej, kredytowej lub debetowej. Można go kupić i jednego z kilkudziesięciu sprzedawców o wartościach: 10, 20, 50, 100 i 200 EUR. Nabywca otrzymuje 20-cyfrowy kod PIN, który może anonimowo wykorzystać w swoim elektronicznym portfelu!

Dlaczego wybrać zakupy online z MiFinity?
Rate this post

Polacane:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *