Żurawinowa kuracja na wiosenną odnowę skóry

Zima w tym roku była dla naszej skóry szczególnie łaskawa, dlatego tym bardziej warto pomyśleć o szczególnej, wiosennej odnowie i przygotowaniu jej do lata.

Pomogą nam w tym naturalne kosmetyki, których skład pozbawiony jest parabenów, sztucznych barwników czy silikonów, a oparte o naturalne składniki skutecznie odżywią.

O niezastąpionych, zdrowotnych właściwościach żurawiny napisano już wiele. Nie ma bowiem drugiej, tak bogatej w składniki odżywcze rośliny, która znajduje zastosowanie w walce z chorobami, od zapalenia nerek po otyłość, a nawet nowotwory.

Na nasze szczęście, skuteczność tego niezwykłego owocu została również odkryta w kosmetyce i produktach codziennej pielęgnacji ciała.

Co zatem sprawia, że żurawinowa kuracja jest tak efektywna w codziennej walce o świeżą, zdrową skórę i każda z nas powinna zadbać o to, by kosmetyki z serii GoCranberry miały obowiązkowe miejsce na naszej półce z kosmetykami?

Sekretem żurawinowej serii są bez wątpienia naturalne roślinne olejki i masła, które zostały pozyskane w procesie wykonywanym „na zimno”, dzięki czemu ich komponenty zachowały jak najwięcej naturalnych, dobroczynnych składników.

Witamina C, użyta na przykład w Intensywnie Nawilżającym Serum Przeciwzmarszczkowym GoCranberry, jest stabilizowana w ceramidach, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości dużo dłużej niż „zwykła” witamina C. Surowce aktywne są użyte w maksymalnych dopuszczalnych stężeniach, przez co naprawdę działają.

Kto raz spróbował aksamitnego żelu do mycia z balsamem nawilżającym serii GoCranberry, może to w 100% potwierdzić. Skuteczna moc żurawin uzależnia, a certyfikat ekologiczny gwarantuje pochodzenie składników z czystych upraw.

Nic dziwnego więc, że wszystkie produkty z tej serii nie uczulają i nie podrażniają skóry. Wiosenna odnowa skóry bez żurawinowego skarbu jest praktycznie niemożliwa.

www.novakosmetyki.pl

Related Post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *