O Nas – Magazyn Kobiet

W imieniu zespołu redakcyjnego pełnego kobiet, zapraszamy do lektury trójmiejskiego Magazynu Mademoiselle. Nasz dwumiesięcznik zachęca do otwarcia się na nowe myślenie o sobie i świecie. Świecie, który zawsze tworzy się najpierw w nas samych.

Zapraszamy na premierę nowej kobiety, świadomej swojej siły czytelniczki „Mademoiselle”, która nie jest postrzegana i sama nie buduje swojej tożsamości przez pryzmat ról społecznych, jakie pełnić musi, powinna czy mogłaby.

O tym, co naszej płci dały lub odebrały biologia i patriarchat, w czym jesteśmy lepsze lub gorsze od mężczyzn oraz jak powinno wyglądać idealne życie perfekcyjnej kobiety powiedziano już tak wiele, że z czystym sumieniem możemy przestać to roztrząsać. Z ulgą uznajmy, że kobieta to przede wszystkim wolny człowiek, który może być tym, kim chce być.

Kiedy spłynie na nas ta przecież tak błaha i oczywista refleksja, poczujemy wolność i swobodę do niczym nieskrępowanego poznawania świata i przeżywania życia w zgodzie ze sobą. W tym właśnie chcemy Wam towarzyszyć, dostarczając ciekawych i różnorodnych tematów. Podpowiemy co można podać na obiad na niekoniecznie idealnie zastawionym stole i pokażemy aktualne trendy w modzie, w których być może poczujecie się swobodnie i dobrze. Porozmawiamy o zdrowiu, biznesie i filozofii życia, tak abyście mogły poznać historie i pomysły, z których same przyrządzicie to, co w życiu zasmakuje Wam najbardziej.

Będziemy spotykać się na łamach Magazynu Mademoiselle co dwa miesiące, aby wspólnie otwierać się na nowe. Chętnie poznamy także Wasze propozycje, więc piszcie do nas, sugerujcie tematy i problematykę, która Was interesuje! Nie będziemy definiować kobiecości. Pokażemy świat, a Wy zdefiniujecie ją same. Zrobicie to najlepiej!

Zespół redakcyjny, Magazyn Kobiet Mademoiselle